Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Altea xl medİa player

Konu, 'Altea' kısmında leoon tarafından paylaşıldı.

1. leoon

leoon SCW Üyesi

8
    0
    1
    Arkadaşlar Aracın Tavandaki ekrana bağlamak için aşağıda fotodaki Media Playerı alacağım cihazın adaptörü 5.3V /1A DC adaptör yazıyor sizden istirhamım bunu bizim orta konsoldaki 12V çakmak çıkışından bu cihaza besleme yapabileceğimiz bir aparat varmı çalıştırıla bilirmi çalıştırılamaz mı sizlerin yorumuna göre sipariş
    vereceğim Tecrübe ve bilgi sahibi arkadaşlar bilgi ve deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

media player..jpg media player.jpg

2. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    12V/5V çevirici ler vardır, KAraköy elektronikçilerde bir dolu olması lazım. Fikir güzel.

3. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    peki laptop kullanmak için çeviriciler oluyormu araç çakmaklığına takılan bilginiz varmı

4. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    12v - 220 volt çeviricilerden alırsan kulanabilirsin serbay. bu arada o media playeri kullanmak için ihtiyacınız olan adaptörler herhangi bir aksesuarcıda mevcuttur.

5. leoon

leoon SCW Üyesi

8
    0
    1
    Arkadaşlar cevaplarınızdan ötürü teşekkür ederim.

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    12/220v çevirip tekrar 19-20volta indirmek bana anlamsız geliyor..karaköyde veya yazıcıoğlunda çakmaktan adaptör aparatı olduğunu düşünüyorum

7. mitrazapin23

mitrazapin23 SCW Üyesi

740
    103
    43
  8. kazimtug

kazimtug SCW Üyesi

3
    1
    3
    merhaba, resimdeki aygıtı aldınız mı? çalıştırdı mı. ben de aynı süreçteyim, uygun bir aygıt araştırıyorum. ebatı açısından problem yaşamadınız mı?

Sayfayı Paylaş