Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea XL İtech Aile Paketi TFT Monitör Sorunu

apex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabayı alalı neredeyse 1 ay olacak ve henüz arkada bulunan TFT ekranı kullanamadım. Dünya kadar para verip araba alıyoruz üstüne bir de bu tarz bir ekran için para veriyoruz ama bu ekranı kullanabilmek için ekstradan medya player tarzı cihazlar almaya yönlendiriliyoruz (hatta yönlendirilmiyoruz bile). Seat servisinden yardımcı olmaları için mail attım bana en yakın servise başvurmamı söylediler. Telefonla yardım almak istedim bilgisi olan kimse yok. WD TV aldım bir tane. Arabada kullanmak için de ayrı yeten çakmak soketi aldım. Cihazı bağladığımda cihaz yandı. En sonunda ben de Seat'ın İspanya'daki ana merkezine mail attım ve konuyu aynen anlattım. Hiçbir destek vermediğiniz bir ürünü neden arabaya koyduklarını, süs olsun diye mi duracağını falan söyledim. Elektriksel bir problemde garanti vereceklerini mi sordum. Akşamına dönüş yapıp tahkikat başlattıklarını ve cevap beklememi söylediler. Bugün de arabayı aldığım yerden arayıp durumu çözeceklerini falan söylediler. Bakalım ne olacak.
Ama şunu söylemeliyim 1400 TL para verip ekstradan aile paketi alıyoruz içine 200-300 TL lik ufak bir oynatıcı koyamıyorlar. Çok ayıp.

Diyecek bişey bulamıyorum kardeşim... Geçmiş olsun...

• Beğen
Reaksiyonlar: apex
bana bu tür paketler hep itici gelmiştir...pamukkale teknobus koltugu gibi :D seat ın politikası satıncaya kadar burda doğuşunda suçu yok.suç bunu üretende zaten altea yıda kaldırıyorlarmış duyuşumuza göre...ne dicemi bilemiyorum geçmiş olsun.

• Beğen
Yine de seviyoruz Seat'ı :). Araç bence çok iyi. Neden kaldırıyorlar anlamış değilim. Olsun ben Allah nasip ederse uzun süreler binmeyi düşünüyorum. Bu arada konuyla ilgili bilgisi olan ve ya aynı şekilde mağdur olan arkadaşlar varsa müşteri hizmetlerine lütfen baskı yapsınlar. Yapsınlar ki çözüm sağlansın.

tft monitörden kasıt ne ben altea ya hiç binmedim çevremdede yok :( bi resim atabilirmisiniz

Ben de yeni opsiyonladım aracı. Aile paketindeki bu tft yüzünden aile paketsiz aldım. Tft olmasaydı şehir dışındaki aile paketli aracı almak için zorlayacaktım. Kullanımı çok saçma bir sistem, anlatmışsınız zaten. Tüm teyp sisteminin entegre ve player ı içinde olmalıydı. En azından bağlantı şekilleri vs daha düzgün yapılabilirdi. Şaftın orası mecburen kablo oluyor...

• Beğen
TFT ekran aracın tavan bölgesinde aşağı doğru açılır bir monitör (ekte gönderdim resmini). Seat Leon SW versiyonlarında da kullanıyorlar bunu bildiğim kadarıyla.
Az önce Seat Doğuş Oto dan aradılar: Aksesuar olarak yurt dışında bu ekran için bir player olduğunu söylediler. Fiyatının da 1500 TL olduğunu söylediler :) Zaten aile paketi için 1400 TL vermişim. İçinde bagaj bölmeleri, ekran, perdeler, arka koltuk tepsileri, tavan saklama gözleri, fileler falan filan bir sürü şey var. Ama player tek başına 1500 TL. Şaka gibi. Tabi bu geri dönüşler yurt dışındaki Seat'a attığım 2. mail sonrası oluyor. Biraz ingilizceniz varsa sorunlarınızı yurt dışı seatla paylaşın. Burdaki servis kalitesinden haberleri olsun :(

Ekli dosyalar

• altea_highlights_04.jpg
    altea_highlights_04.jpg
    14.1 KB · Görüntüleme: 15
Geri
Üst Alt