Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Altea poray yataği ve porya bilyasi hakkinda

Konu, 'Altea' kısmında fayz tarafından paylaşıldı.

1. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    Altea porYA yataği ve porya bilyasi hakkinda

Arkadaşlar arka tekerden uğultu gelmeye başladi servise gittimm arka 2 tekerin porya bilyalarinin değişmesi gerektiğini söylediler servisin çikardiği hesap aşağida

fiyat teklifi

porya yataği 2 adet 765 tl
    aski rotu 2 adet 170 tl
    braket 1 adet 150 tl
    braket 1 adet 150 tl
    rot başi 1 adet 55 tl
    porya 2 adet 790 tl

bu fiyatlar hakkinda yorumlariniz ve varsa daha önce bu konuda bi tecrübesi olan arkadaş bilgi verirse sevinirim...

Bu fiyatlar orjinal parca fiyatlari imiş.... Daha işcilikyok 2500 bulursanirim o dahilll.....

2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    araç kaç model?Porya yatağının bozulduğunu nasıl anladılar?Bilya sökülmeden kolay anlaşılmaz anca bilyanın dağılma aşamasında olması gerek..dışarda iyi bi usta bul eğel porya yatağı aşınmışsa torna bile olur veya parçacıdan fiat al.bilyalarını eğer mümkünse tımken marka bilya kullan

3. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    güzel bir özel servis bul onlardan da bi fiyat alsan iyi edersin. bu ne yaa. resmen soygun

4. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    aynen katılıyorum konyada servise gittiğimde uğultuyu söyledim aracı bıraktım beni arayıp değişmesi gereeken parçalar bunlar dediler inanın acıp hangi parçanın değişeceğine bakıpta mı söylediler yoksa direk baştan savma tüm parçlarımı söylediler bilmiyorum ama bana verdikleri liste yukarıda
    baya canım sıkıldı.. mevzuya
    şimdi den teşekkürler...:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

cezmi abi araç 2004 seat altea stylance model

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

cezmi abi araç 2004 seat altea stylance model

5. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    şimdi yeni bi servisle görüştümm aynı parçalara orjinal tamamı 700-800 yaparız diyor bu fark ne arkadaşlar ya daha adam bakmadı bile bakarız parçların hepsi değişmesine gerek kalmaya bilir bile diyor... yeni servis bugun gidecem eğer dediği gibi ise inş öyledir... herkeze tavsiye ederim inş

6. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    fiat çıkartırken parçaların başında dur vaktin varsa.porya yatağını sende incele,mutlaka görünce anlarsın.

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Fiyat çokmuş kesinlikle özel serviste yaptır ve aracın başında dur. Sende incele boşu boşuna değiştirmesinler...

8. fayz

fayz SCW Üyesi

14
    1
    3
    yardımlar için teşekkürler şimdi bi arkadaşım tanıdığ bi tamirciye ayni parçaları hatta servisin bazi parçaları değişmesi gerekenleri torna ile hallederek 540 tl bitirdim konya da zirve otomotiv saolsunlar ilgilendiler... servisin verdiği listenin tamamınada 750 tl çıkardılar..
    şimdi problem yok

Sayfayı Paylaş