Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Allah herkezi korusun

Geçmiş olsun kardesim aracı servise birak kasgonu actirma faturayı direk vuran hayın komsuna kestir s... S... Ödeyecek:)
Allah razi olsun abicim oyle yapicam ya hic ben sorun ettirmedim komsuma iyi yaklastim cunki sonu onun icin kotu olcak servis bi faturayi versin eline :) ozaman dicegim laf sikica tut dusurme onu olucak :) birde bu yeni kanundan yararlanicam hasar deger kaybi araci en az 4 bin lira alirsin dedi kasko sirketi :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah razi olsun abicim oyle yapicam ya hic ben sorun ettirmedim komsuma iyi yaklastim cunki sonu onun icin kotu olcak servis bi faturayi versin eline :) ozaman dicegim laf sikica tut dusurme onu olucak :) birde bu yeni kanundan yararlanicam hasar deger kaybi araci en az 4 bin lira alirsin dedi kasko sirketi :)

Allah daha beterinden korusun değer kaybı alırsın kesin ama bir defa alma hakkın olduğu için ileride (umarım olmaz) başka bir araç size çarparsa daha fazla değer kaybını alamayacaksınız
Benim görüşüm almanız yararına bir daha çarpıp kaçmaya kalkmaz belki

kurye ile elden teslime verildi

Allah daha beterinden korusun değer kaybı alırsın kesin ama bir defa alma hakkın olduğu için ileride (umarım olmaz) başka bir araç size çarparsa daha fazla değer kaybını alamayacaksınız
Benim görüşüm almanız yararına bir daha çarpıp kaçmaya kalkmaz belki

kurye ile elden teslime verildi
cok sagol cidden kimse bu konuda bisi soylemedi tesekkurler abicim

ev alma komşu al demişler toprağım :) geçmiş olsun bu dunyada kaçabilir ama zebaniler rahat vermez toprak altında... akcak kan damarda durmazmış ...masrafları ödesin

Park halindeki aracimin son hali siz siz olun komsulariniza dikkat edin.. carpip kacmaya calisirken yakaladim :( :/
24a1e488323d12c19f3e66b3fdc95e72.jpg
de31193123d951f09bacdf828ed5c467.jpg
8584bcbbae303bd630a2bd11f5f54146.jpg

Gecmis olsun cana gelmesin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt