Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alkollü yakalanan asıl şimdi yandı!

sonuna kadar destekliyorum keske ehliyeti alsalar hatta çip felan taksalar bidaha da araba felan kulanırsa hapse felan atlasalar yazık millete yav o polise nakadar acıdım bilemezsinz

Paşam "acımak" kelimesini kullanma kardeşim. Acımak Allaha mahsustur. Onun yerine "Üzüldüm" diyebilirsin.

Karar yerinde olmuş :eek:key:

Ama bu yasayla işletme dışında da alkol yasağı getiriliyordu yani bahçesinde satış yapamayacaktı çoğu işletme son anda dönüldü o karardan..

Paşam "acımak" kelimesini kullanma kardeşim. Acımak Allaha mahsustur. Onun yerine "Üzüldüm" diyebilirsin.
haklısın kardeşim ben acımak derken kibirli olmak maksatı ile degil nebiliyim içim acıdıya ondan

Bu arada 0.50 promilden 1.00 promile çıkarıldı ehliyet alınma limiti.. bunu da biliyoruz değil mi?

Geri
Üst Alt