Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alhambra 2012 model 1.4TSI 150hp olarak geliyor!

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

swotr

Guest
Arkadaşlar Seat'ın mailime verdiği yanıt:

Seat Alhambra aracımız 1.4 TSI 150hp DSG seçeneğiyle 2012 model olarak getirilmesi planlanmaktadır.

Saygılarımızla

SEAT DANIŞMA VE BİLGİ HATTI

(212) 335 04 34

Tiguan motoruyla.. Nefis olur. Bir de DSG...

hayırdır abi alhambra almayı mı düşünüyorsun yoksa :)

hayırdır abi alhambra almayı mı düşünüyorsun yoksa :)

yok enes, geçen konu açmıştımda ödüllere doymuyor diye, araç yurtdışında çok sayıda ödül aldı hala da alıyor.. orada sormuştu arkadaşlardan biri satılmyor mu diye, bende mail attım sordum, gelen yanıtı, aralarda kaybolmaması, 1.4TSI 150bg motor olması, Alhambra konusunu canlandırma vs nedenlerle, ayrı başlık açmanın daha doğru olacagını düşündüm :) )) ilgilenen arkadaşlar vardır belki

ilgili konu: http://www.seatclubworld.com/showthread.php?11203-Alhambra-%F6d%FCle-doymuyor

Çokta yakışıklı, Dsg ile tam aile aracı mükemmel. Tiguan değilde normalde Sharan'ın sınıfında Alhambra ama TR'de sharan olmadığı için touran ile kapışır vag grubunda. Gerçi Touranda gelmiyor heralde artık.

Birde ismini değiştirseler,Seat demesen Hindistan malı gibi duruyor..

Süper bir araç gibi görünüyor ödülleride masallah :D Fiyatı ne kadar ki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt