Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Akü bitmesinden dolayı yaşanan problem (yardım)

Konu, 'Sohbet' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

1. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Arkadaşlar dün işyerinde garajda aracın parklarını açık bırakmışım akşam iş çıkışı akümü bitmiş buldum tabiii arkadaşın araçından takviye yaptık ve arac çalıştı fakat şuanda araçta çalışmayan yerler var sebebi hakkında bilgisi olan varmıdır acaba?

Direksiyon ışığı ve airbag yanıyordu - kendiliğinden normale döndü.

Sadece 2 işlem çalışmıyor
    1- Araçı uzaktan kumanda ile açıp kapatamıyorum çalışmıyor (anahtarı kullanıyorum)
    2- Araçın teybi çalışmıyor

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    aku bıttıgı ıcın anahtarın kalıbrasyonu gıtmıs olabılır kalıbrasyon arabanın kıtapcıgında yazıyor yapamazsan eger servıs 2 dk da halleder,teybınde heralde sıfre gırılmesını ıstıyordur calısmıyordan kastın bu olsa gerek

3. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    teyip kod numarası mı istiyor yoksa hiç açılmıyormu? eğer hiç açılmıyorsa sigortaları kontrol ettirin. araç kendini biraz şarj ettikten sonra düzelebilir.1-2 gün binin bu şekilde. yine olmazsa yeni bir akü almak gerekebilir.

4. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    tek yapman gereken aküyü değiştirmek :) bendede ona benzer sıkıntılar olmuştu 60 amperlik aküyü bi çaktım canavar gibi oldu :D

5. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Teyp hiç açılmıyor arkadaşlar. Sigortalara baktım hepsi sağlam

6. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    ilk olarak sigortaları kontrol ettirin. eğer sigortada sorun yoksa yeni akü gerekecektir.

7. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Teybin arkasında da sigorta olması lazım bilal ona da bakmak lazım

8. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Haklısın kitapcığa tam baktım yedek anahtar lazım bunun için öyle yapılıyormuş işlem yedek anahtar ile denicem akşama

Sayfayı Paylaş