Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

akaryakıt indirimi :D

ya gene ıyı kaldı 1.5 hafta ındırımsız.. mazot ıcın 3.50 bıle cok aslında...

Yemin ederim adam gibi araba kullanmayı unuttum... Gaza yüklenmiyeyim derken stop ettirir oldum kalkışlarda... Bütün vites geçişlerinde araç bi titriyor kesin arabada kim varsa şaşkın şaşkın bana bakıyor :)

göz göre göre kazıklanıyoruz ya, o gücüme gidiyor en fazlada ...

vay arkadaş kazık yedik ozmn daha bu öğlen doldurdum gırtlağa kadar :rolleyes:

:) Oh be bugünde tam benzin almıştım. Bu arada bu fiyatlar nasıl düzenleniyor. Bigün 4,20 oluyo diğer gün 4,07 oluyo. Benzin bi iniyo bi çıkıyo anlamadım valla. hatta sabah farklı akşam farklı oluyor.

Ayrıca geçen gün bunun tartışması oldu. Devlet vergi kaynağı bulduğu yere yükleniyormuş hep. Ekonomik politikaymış. 0km araç satımındaki kdv ve ötv gibi, benzin ve mazottaki ötv ve kdv gibi. Vergi kaynağı bulduğu yerin üzerine gidip kendine gelir alanı yaratmaya çalışıyormuş, vergi kaçıranlar nedeniyle. :) Okulda ekonomi hocası söylemişti. Pek bir mantık bulamamıştım ama anlatiim dedim belki siz bi yere bağlarsınız :D

üzüldüm valla benzine geçirmeye devam alp kendine güvenle alakası yok bu işin benzini 10 lirada yapsalar gene seçimler değişmez

Evet değişmez, çünkü toplumun önemli bir kısmı cahil, ve bazıları bunu kullanmayı çok seviyor ne yazıkki. Buda benzinden alınan verginin cari açık kapama metoduna dönüşmesinin en büyük nedeni..:)

İy Erzurumda fiyat 3.62 ye dustu 3.67den bugunde rizeye gitcem doldururum depoyu daha cumartesi doldurmustum :) kesinlikle motorinin fiyati 2tl lere inmesi lazim 3tl ve ustu cok cok fazla bunun kamyoncusu var serviscisi var nakliyecisi var fiyatin fazla olmasi kacak motorinin artmasi demek

nükleer santral yapacaklarmış enerji bakanlarının paraya ihtiyacı var kimden almak lazım parasını tabiki bizden =D

FULL numarasını kayıt ettirenlere zamlar yada indirimlerde 1 gün öncesinden mesaj gönderiyor, bence güzel bir uygulama.

Geri
Üst Alt