• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Airbee29 ;)

Bee29

Kayıtlı Üye
Kisa sürede çok ugrastim ama değdigini düşünüyorum. Ziraa aldiğim olumlu yorumlar ödülüm elestirilerse daha dikkatli özenli davranmak ve daha guzel isler cikarmak icin hedeflerime, yapmak istediklerime ışık oldu :) son 2 ay icinde aracima
4 bagimsiz air
havali korna
18gnc jant ve detay renkte degisim gibi eklemeler duzenlemeler yaptim. Tam anlamiyla olmasada baharı selamlamaya hazir hale geldigimizi dusunuyorum. :) son hali mavi detay boyali olan halidir. Degisikliklerimi anlik paylassam sıkıcı olacagini dusundugum icin bu sekilde toplu olarak yazdim. Hepinize hayirli cumalar iyi forumlar. IMG_20180309_205408_920.jpg pencil_sketch_1522966722978.jpg IMG_20180405_153224_898.jpg IMG_20171201_165652_864.jpg IMG_20180406_085750_558.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ekli dosyalar

memet_one

VİP Üye
Administrator
Kisa sürede çok ugrastim ama değdigini düşünüyorum. Ziraa aldiğim olumlu yorumlar ödülüm elestirilerse daha dikkatli özenli davranmak ve daha guzel isler cikarmak icin hedeflerime, yapmak istediklerime ışık oldu :) son 2 ay icinde aracima
4 bagimsiz air
havali korna
18gnc jant ve detay renkte degisim gibi eklemeler duzenlemeler yaptim. Tam anlamiyla olmasada baharı selamlamaya hazir hale geldigimizi dusunuyorum. :) son hali mavi detay boyali olan halidir. Degisikliklerimi anlik paylassam sıkıcı olacagini dusundugum icin bu sekilde toplu olarak yazdim. Hepinize hayirli cumalar iyi forumlar. Ekli dosyayı görüntüle 17025 Ekli dosyayı görüntüle 17026 Ekli dosyayı görüntüle 17027 Ekli dosyayı görüntüle 17028 Ekli dosyayı görüntüle 17031

Çok başarılı olduğunu düşünüyorum hele akşam canlı görünce daha güzel görünüyor

Bee29

Kayıtlı Üye
4 bagimsiz air
havali korna
18gnc jant ve detay renkte degisim gibi eklemeler duzenlemeler yaptim. Tam anlamiyla olmasada baharı selamlamaya hazir hale geldigimizi dusunuyorum. :) son hali mavi detay boyali olan halidir. Degisikliklerimi anlik paylassam sıkıcı olacagini dusundugum icin bu sekilde toplu olarak yazdim. Hepinize hayirli cumalar iyi forumlar. Ekli dosyayı görüntüle 17025 Ekli dosyayı görüntüle 17026 Ekli dosyayı görüntüle 17027 Ekli dosyayı görüntüle 17028 Ekli dosyayı görüntüle 17031

Çok başarılı olduğunu düşünüyorum hele akşam canlı görünce daha güzel görünüyor

Tesekkurler abi :) saolasn

Üst Alt