Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Airbag direksiyon hk.

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
SCW, bişeyi merak ediyorum direksiyonun airbagi değiştirilmiş gibi belki de airbag hiç yok emin değilim uyarı lambası yanıyor bi kapak takılmış ama tam uymamış.çirkin duruyor. Şimdi ben direksiyonu komple değiştirmek istesem airbag ayrı direksiyon ayrı mı satılıyor çıkma alacağım uygun olsun diye.? Ayrıca 2006 sonrası fonksiyonel direksiyon uyar mı? Şimdiki 2006 ama fonksiyonel değil. Değerli görüşlerinizi bekliyorum
[doublepost=1489954867,1489948496][/doublepost]Bekliyorum::))))

Herhangi bir airbag da olabilir kardeşim lambanın yanmasın için direksiyon şart değil. Sadece göbek değişebilir. Komple simidi değiştirmene gerek yok.

Herhangi bir airbag da olabilir kardeşim lambanın yanmasın için direksiyon şart değil. Sadece göbek değişebilir. Komple simidi değiştirmene gerek yok.
kardeşim iki durum var hem simit çok aşınmış kötü görünüyor hemde bu airbag yeri tam oturmamış gibi herkes farkediyor. bundan dolayı merak ettim nasıl bir yol izlemem gerek çıkmacıdan alırken.

Çıkma direksiyona bakabilirsin bir üst model yılının muhtemelen takılan airbag te bulunmadığı için bir üst serisi takılmıştır
Çıkma satan yerleri arayın yada servisi arayıp fiyat isteyin

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
piyasayı öğrenmek için soruyorum max. fiyatı ne olur airbag dahil.

Geri
Üst Alt