Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AH 0081 with FV 8361

Maşallah iyi olmuş resimler kardeşim güzel bi gündü ya iyi oldu tanıştık sen olmasan vallahi napardım ben bugün orda bekle bekle .. =))

herkeze teşekkür ederiz bu arada. =)

keşke hergün daha çok forum üyeleri ile denk gelsekde tanışsak görüşsek her scw sticker gördüğümün önünü kesiorum nick felan soruyum vallahi.

hatta bikeresinde bitane gördüm öle scw li gidio filmli camlar korna morna yanına yanaştım cam açtı bi baktım adam direk gardaş ne yapıyon sen falan dedim abi scw ne dion ne scwsi gardaaşş falan dedi direk topukladım ordan :D

Maşallah iyi olmuş resimler kardeşim güzel bi gündü ya iyi oldu tanıştık sen olmasan vallahi napardım ben bugün orda bekle bekle .. =))

keşke hergün daha çok forum üyeleri ile denk gelsekde tanışsak görüşsek her scw sticker gördüğümün önünü kesiorum nick felan soruyum vallahi.

hatta bikeresinde bitane gördüm öle scw li gidio filmli camlar korna morna yanına yanaştım cam açtı bi baktım adam direk gardaş ne yapıyon sen falan dedim abi scw ne dion ne scwsi gardaaşş falan dedi direk topukladım ordan :D

puhaha

Ben 3 4 tane scw li gördüm bugüne kadar bir türlü rastlayamıyorum:)

söze gardaşşş diyerek başladıysa hemşerim olma ihtimali yüksek:D

Geri
Üst Alt