Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

AEM Dryflow Filter Help!

Konu, 'Tuning' kısmında Cihan tarafından paylaşıldı.

1. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Arkadaşlar Cai uygulaması yapacağım inş. Yanlız Aem marka Konya'da bulmak zor, internetten alabileceğim bildiğiniz sağlam bi yer varmı? Birde bizim Leonlara kaç mm. uygun oluyor??. Can (Kurtbil) sağolsun çok yardımcı oldu, sizdende bizzat kullananlar tecrübe edenler varsa diye bi konu açayım dedim. Ayrıca ayrıntılı cai ile ilgili elinde foto olanlarda paylaşırsa sevinirim.

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    egsozcuda borulamaları yapıp ızgaraya yakın bır yere uygulanabılır aem dryflowların girişi 76 mm sanırım ...

3. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Can yanlış hatırlamıyorsam 70 demişti, ama emin değil galiba..

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    benım kafamda 76lık kalmıs ama farketmez okadar boruları 76 dan baslatıp daraltılabılır

5. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    nasıl yani tam anlamadım? kaçlık alacağım ben şimdi, hiç kullanan yokmu bunu?

6. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    yanlış zamanda açtık konuyu galiba..

7. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ömerin (mizrak) aracinda var hata forumda resmide vardi görunce yazar

8. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Ben de düşünüyorum AEM DryFlow almayı ama net olarak ben de bilmiyorum kaçlık alacağımı. AEM 21-2039DK gibi kodları var değişik ölçülerde filtrelerin. Sanırım bi kumpas alıp ölçmek lazım. MAF sensörü girişi falan. Bir de filtreyi koymayı düşündüğün yeri ölçmen lazım. Çünkü uzunları var, kısaları var.

Senin aracına şu model olabilir diye düşünüyorum, tahminen tabi ki: AEM 21-2038DK , giriş 3" (76mm), taban genişliği 6" (152mm), boyu 8.125" (206 mm), boğaz uzunluğu (flanş) 1.5" (38 mm).

Bilgi için: AEM DRY FLOW FILTERS

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    cıhan turbonun agzına kaclık rekor yada sılıkon takılırsa ona uygun fıltre alcaksın zaten ama yanlıs hatrlamıyosam 70 lıkdı tsı ların fıltrelerı.ama araya sılıkon konuldugunda 76 mm ye cıkıyor agzı daha genıs oldugu ıcın

10. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    Ölçüp bakacağım kaçlık olduğuna, burdan alacağım. Borular hakkında pek bi fikrim yok bakalım nolcak: ))

Sayfayı Paylaş