Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adana ufak caplı wagcom organızasyonu

Bunlarda benden olsun. Gelecek olanlari beklerken cektigim bir kac kareden..

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
adam cekmıs bızıde cekseydın ya volkan 4 foto cekmıs bu koyduklarımla dıger ıkısı aynı nasıl becermısse aynı resımlerı cekmeyı :D
@atay78 ikinizinde adı burak olduğundan karışmasın diye atay dedim,bu organizasyondan harbi @BurakK ın niye haberi olmadı ki..

abı bızımle baglantısı olmadıgı ıcın olabılır dıye dusunuyorum

adam cekmıs bızıde cekseydın ya volkan 4 foto cekmıs bu koyduklarımla dıger ıkısı aynı nasıl becermısse aynı resımlerı cekmeyı :D

Sizi beklerken, oyalanirken cektim. Geldikten sonra bos zamanmi biraktiniz bana :) Ben calisirken sizin beni cekmeniz lazimdi :D

çok kısa süren bir buluşma oldu. :) arada aceleyle çektiğim fotoğraflar... ama 4 leon yanyana geldiğinde harika duruyor :)

abı bızımle baglantısı olmadıgı ıcın olabılır dıye dusunuyorum

hemen arkamdan atmışsın burak :) ya şahincilerin egzost sesleri ürküttü ondan çekemedim daha fazla :))

hemen arkamdan atmışsın burak :) ya şahincilerin egzost sesleri ürküttü ondan çekemedim daha fazla :))

bak oldumu sımdı arkandan atma yok konuya gelıcegını bılıyordum gercı 4 foto cekıp ıkısının tıpa tıp benzerını cekmekte korkudanmıs artık sahıncıler nasıl korkutmussa senı :Dpuhaha

Firat benim fotograf cekildiginden bile haberim olmadi, simdi goruyorum , birdahakine canlandirma yapariz olmadi sen update yaparken cekeriz 1-2 poz:)

Ilk firsatta tekrar gorusmek dilegi ile gelen herkese tesekkurler.

Geri
Üst Alt