Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

adana ufak caplı wagcom organızasyonu

ınsallah abı beklerız ama benım adım burak abı atay degıl :) bu arada burak hıc gorunmuyor aslında bugun bulustrugumuzda oda gelse hem tanısmıs hemde neler yapıcagımızı konusurduk kısmet dıyelım
Adaş ilk toplaşmamızda haber verecektin gelip tanışacaktık Ben nasıl hiç görünmüyorum onu anlayamadım :) günün en az 1.5 - 2 saati forumdayım yazmasamda takip ediyorum olup biteni. Baktınki göremedin at bi msj veyahutta tlfn numaramdamı yok sitede 24 şubat adana kahvaltı organizasyonu adlı konuda ve burada http://www.seatclubworld.com/uyeler...imiz-ve-oturdugumuz-il-ilce-1719/index18.html vardı.
Onuda görmedin diyelim @Lejyoner abime haber versen direk bana haber verirdi. Neyse sağlık olsun kardeşim önemli değil siz buluşun takılın ben burdan izlerim önemli değil

Aslinda bu organize olunmus bir bulusma degildi. Gelenlerle daha önceden tanisikligimiz vardi ve devamli iletisimde oldugumuz kisiler. Aramiza yeni bir kisi daha katildi sadece. Benimde vag-com kablosu gelince araclarin ozellikleri acmak icin bir anda karar verildi denilebilir :)
bir sonraki sefere organize olup biraz daha kalabalik, daha etkili bir bulusma yapabiliriz..

Neyse haberiniz olmadı,olamadı vs..Bundan sonraki organizasyonlarda haberleşirsiniz..

Adaş ilk toplaşmamızda haber verecektin gelip tanışacaktık Ben nasıl hiç görünmüyorum onu anlayamadım :) günün en az 1.5 - 2 saati forumdayım yazmasamda takip ediyorum olup biteni. Baktınki göremedin at bi msj veyahutta tlfn numaramdamı yok sitede 24 şubat adana kahvaltı organizasyonu adlı konuda ve burada http://www.seatclubworld.com/uyeler...imiz-ve-oturdugumuz-il-ilce-1719/index18.html vardı.
Onuda görmedin diyelim @Lejyoner abime haber versen direk bana haber verirdi. Neyse sağlık olsun kardeşim önemli değil siz buluşun takılın ben burdan izlerim önemli değil

adas fıratında dedıgı gbı anıden olan bır bulusmaydı ve ınan saydıkların aklıma gelmedı sana ozelden telımı atyorum sen caldır benı ben kaydedım numaranı :)

güzel ve faydalı bir buluşma olmuş tebrikler

Geri
Üst Alt