Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Acil Yardım :(

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Efe tarafından paylaşıldı.

1. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    arkadaşlar teknik bi sorun değil ama konuyu buraya açmayı uygun gördüm. Bu akşam eve gelirken annem sigarasının izmaritini vitesin kenarındaki deriye düşürmüş ve biraz geç fark edince deri yandı :( babam görmeden bunu halletmem lazım bu derinin bana maliyeti ne kadar olur nerde yaptırabilirim :(

2. digiersoy

digiersoy SCW Üyesi

2.672
    643
    113
    yunus emre kardeşimiz vites körüğü diktirmişti o yardımcı olabilir sanırsam.
    Geçmiş olsun.

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    iyi bir döşemeci uygun fiyata yeni körük dikebilir oraya. ben eskidiği için diktirmiştim 25 tl ye oldukça güzel oldu fiyatına göre. ancak körüğün değiştiği belli olur zira deri kısmı değişiyor

. orjinal olanı bulmak için iki seçenek var. ya çıkma bulmak yada sıfır almak ki sıfırı sadece topuzla beraber geldiği için malesef ciddi bir rakama geliyor.

4. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    off :( yarın vakit bulabilirsem ataya gidicem bakalım bişeyler ayarlayabilirler umarım..

5. Anoraxia

Anoraxia SCW Üyesi

488
    0
    16
    Efe serviste sadece onun derisini satıyolar diye biliyorum oda 30-40lira bişey.baktın satmıyolar bana at suçu onemli deil:D

6. Efe

Efe SCW Üyesi

825
    1
    18
    suçu sana atarım atmasına da işteceğim laf şu olur " arkadaşların sigarayı içsin iyi güzelde nereleriyle içiyolar ? " der :D

7. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    sen bir ataya sor yinede. ancak ben sadece körüğü orjinal şekilde vereceklerini sanmıyorum çünkü topzla ikisi beraber geliyor normalde.

8. Anoraxia

Anoraxia SCW Üyesi

488
    0
    16
    şaka biyana yedek parçacıda war tek deri olarak 1-2 tane gordum onun dısında vitesle beraber satıyolar yarın gitte bi bak zaten senın tanıdıkta var orda ayarlar bişeyler

9. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    ataya falan sakıngıtme sanayıde tanıdıgım bı dosemecı var ıstersen yollarıms enı oraya

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    geçmiş olsun :)

Sayfayı Paylaş