Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

acil yardım !!!

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında jeopardy80 tarafından paylaşıldı.

1. jeopardy80

jeopardy80 SCW Üyesi

28
    1
    3
    arkadaşlar herkese tekrar merhaba aracımın anahtar kumandasının devresinden bir parça kopmuş çalışmıyor bana bu konuda neler önerirsiniz şimdiden teşekkürler. Birde ebay ın sitesinde 20 euro ya buldum fakat oradan alışveriş yapan biri varsa bu konudada yardımınıza ihtiyacaım var teşekkürler.

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Satıcı ile konuş öncelikle.Bazı satıcılar göndermek istemiyor Türkiyeye.Küçük paket ve ucuz malzeme olduğundan takılmaz.Devlet postası ile göndermesini söyle ayrıca.Gümrük muhabbetlerine takılmaması için

jeopardy80 ve zender bunu beğendi.
  3. zender

zender SCW Üyesi

215
    56
    28
    kurtbil gene benden erken davrandı :D

jeopardy80 ve kurtbil bunu beğendi.
  4. jeopardy80

jeopardy80 SCW Üyesi

28
    1
    3
    teşekkür ederim eğer sipariş verecek olursam söylediklerinize dikkat ederim

5. jeopardy80

jeopardy80 SCW Üyesi

28
    1
    3
    arkadaşlar anahtar işini çözüme ulaştırdık yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

6. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    sakıncası yoksa çözüme nasıl ulaştığınızı yazarsanız belki başkalarıda bu çözümden faydalanabilir. :eek:key:

7. jeopardy80

jeopardy80 SCW Üyesi

28
    1
    3
    devrede bozukluk varmış 4 anahtarcı gezdikten sonra en son gittiğim yerdeki arkadaş sağolsun çok uğraştı ve içerisindeki devreyi tamir etmeyi başardı sonra servise gidip adaptasyonunu tekrar yaptırdım ve eskisinden daha iyi çalışıyor :eek:key:

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  8. zender

zender SCW Üyesi

215
    56
    28
    eskı leonumunun orjınal anahtarını yollardım sana aslında şimdi geldı aklıma :S ama hallettyısen sıkıntı yok

Bunu beğendi. jeopardy80 bunu beğendi.
  9. jeopardy80

jeopardy80 SCW Üyesi

28
    1
    3
    teşekkür ederim zender sen genede bi kenarda tut ne olur ne olmaz gene bozulursa seninle irtibata geçerim direkt ilgin için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş