Acaba telefonlarmı dinleniyor? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Acaba telefonlarmı dinleniyor?

PATRON

Administrator
Arkadaşlar bugün evimi aradım vodafone hattım ile. Ekrandada ev yazmasına rağmen telefona yabancı birisi çıktı. Dedim sen kimsin vs kadın dedi yanlış aradın, dedim ekranda evim yazıyor ne yanlışı dedi nereyi aradın söyledim ev numaramı dedi burası bilmem ne felan filan numaralı yer... Dedim nasıl olur ekranda ev yazıor hatta o anda numaraya bile baktım doğru... Şaşırdım kaldım tabiki.. Neyse kapattım teli tekrar aradım bu sefer evdekiler çıktı... Evdekilerle konuşmaya başladığımda ise sesim yankılı çıkıyordu..

Acaba telefonlarmı dinleniyor neyin nesidir hiç sizlere oluyormu böyle vakalar?

24

Kayıtlı Üye
Serbay istenilen kişinin telefonu dinlenebiliyor...
yani herkes türkiyede dinlenebilir...

PATRON

Administrator
herhangi bir savcı yada hakim dilekçeyle istenilen kişinin telefonlarını dinletebiliyor bizzat sahit oldum evraklarla... ondan beri tedirginim ya yani herhangi birşeyim olmamasına rağmen :)

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Sım kart kopyalama diye bi olayda var. Savcıya falan gerek kalmadan, kimsenin ruhu duymadan istenen kişinin hattı ikizlenebiliyo.

notyet

Kayıtlı Üye
hocam benim de başıma benzer bir olay gelmişti; aşağıdaki telefon kutusundan hatları yanlış bağlamışlar bakım sonrası. şikayet ettim hemen düzelttiler.

karapale

Kayıtlı Üye
senin neyini dinliycekler kanka güldürme beni :D yanlışlık olmuştur arada bir bizim ev telefonunada oluyor..

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
İstanbulda artık her yerde dinleme araçları var..dikkat eden olmuştur belki beyaz minibüsler,ön ve arkalarından hidrolik direklerle havada duruyor biraz

Jerky

Kayıtlı Üye
Başkasının çıkması muhtemelen hattın yanlış düşmesidir, ama yankı olayı pek hayra alamet değil.

eneSene

Kayıtlı Üye
İçin rahat olsun Serbay, uğraşılacak insanı bilirler onlar. :cool: