Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Acaba telefonlarmı dinleniyor?

Konu, 'Bilişim Ve Teknoloji' kısmında PATRON tarafından paylaşıldı.

1. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Arkadaşlar bugün evimi aradım vodafone hattım ile. Ekrandada ev yazmasına rağmen telefona yabancı birisi çıktı. Dedim sen kimsin vs kadın dedi yanlış aradın, dedim ekranda evim yazıyor ne yanlışı dedi nereyi aradın söyledim ev numaramı dedi burası bilmem ne felan filan numaralı yer... Dedim nasıl olur ekranda ev yazıor hatta o anda numaraya bile baktım doğru... Şaşırdım kaldım tabiki.. Neyse kapattım teli tekrar aradım bu sefer evdekiler çıktı... Evdekilerle konuşmaya başladığımda ise sesim yankılı çıkıyordu..

Acaba telefonlarmı dinleniyor neyin nesidir hiç sizlere oluyormu böyle vakalar?

2. 06 levent 534

06 levent 534
    Administrator

8.963
    1.169
    113
    telefonda yankılanma varsa olabilir dikkat et derim patron

3. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Serbay istenilen kişinin telefonu dinlenebiliyor...
    yani herkes türkiyede dinlenebilir...

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    herhangi bir savcı yada hakim dilekçeyle istenilen kişinin telefonlarını dinletebiliyor bizzat sahit oldum evraklarla... ondan beri tedirginim ya yani herhangi birşeyim olmamasına rağmen :)

5. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
    Sım kart kopyalama diye bi olayda var. Savcıya falan gerek kalmadan, kimsenin ruhu duymadan istenen kişinin hattı ikizlenebiliyo.

6. notyet

notyet SCW Üyesi

277
    2
    18
    hocam benim de başıma benzer bir olay gelmişti; aşağıdaki telefon kutusundan hatları yanlış bağlamışlar bakım sonrası. şikayet ettim hemen düzelttiler.

7. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    senin neyini dinliycekler kanka güldürme beni :D yanlışlık olmuştur arada bir bizim ev telefonunada oluyor..

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    İstanbulda artık her yerde dinleme araçları var..dikkat eden olmuştur belki beyaz minibüsler,ön ve arkalarından hidrolik direklerle havada duruyor biraz

9. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Başkasının çıkması muhtemelen hattın yanlış düşmesidir, ama yankı olayı pek hayra alamet değil.

10. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    İçin rahat olsun Serbay, uğraşılacak insanı bilirler onlar. :cool:

Sayfayı Paylaş