Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

78 SK 888 ibiza tdi sport Dyno çıktısı

tamam arda. bana tel numaranı yollasana özelden

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

masallah mehmet abicim. daha da bol hpler insallah.

sağol rıza teşekkürler . bu arada bana bahsettiğin şeyden vaz geçtim. ileri bir tarihte inşallah.

Mehmet abi son çıktığımda 1.5 ay önce falan 35-40hp civarı bi kayıp vardı üretilenle iletilen arasında..aşağı yukarı 2-3 hafta önce baskı balatam değişti..Cuma tekrar çıkıcam ne kadar değişim olduğunu görmek için zaten işim var orda..belli bi oranla ürettikçe kayıp da aynı oranla artıyo doğal olarak biliyosun abi..

yükledikçe orjinal parçalarda fire daha fazla oluyo tabii ona uygun parçalarla aktarmaları değiştirmek kaybı bi miktar azaltır tabii ama orjinal aktarım parçalarının da durumu önemli tabii üretilenle iletilen arasındaki boşluğu olabildiğince kapatmak için..

Mehmet abi son çıktığımda 1.5 ay önce falan 35-40hp civarı bi kayıp vardı üretilenle iletilen arasında..aşağı yukarı 2-3 hafta önce baskı balatam değişti..Cuma tekrar çıkıcam ne kadar değişim olduğunu görmek için zaten işim var orda..belli bi oranla ürettikçe kayıp da aynı oranla artıyo doğal olarak biliyosun abi..

yükledikçe orjinal parçalarda fire daha fazla oluyo tabii ona uygun parçalarla aktarmaları değiştirmek kaybı bi miktar azaltır tabii ama orjinal aktarım parçalarının da durumu önemli tabii üretilenle iletilen arasındaki boşluğu olabildiğince kapatmak için..

evet benim baskı balatada bitik sayılır. değiştirecem bende yakında. yarın intercooler takılıyor bide 76 mm boru olunca sanırsam 470 nm 190 hp falan olur gibime geliyo.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

eyvallah kanka

biz adam deilizya bizide aramayın haa sakın.. cok kızdım:d

ayıp ettin murat. yarın yerimiz belli. şaşmazdayız. bekleriz. bütün gün sanayide arabanın başında olacam. sende gel valla güzel muhabbet olur.

opel akademidemi olcan?
gelmeye calısırım arabayı cıkarmıyorumya abi

yok ya ayberkin bi egzoscusu var sanayinin içinde orda olcaz. yarın ayberk sana tarif eder. ben tam olarak bilmiyorum yerini.

Kayıp cok ıyı abı yalnız torkun cıkısı gzlde ınısı braz anı olmus,bg cok gzl devam edıyor ve kanımca senın yazılım barbaros abının olması lazım onun dızel yazılımlarındakı karaktere cok benzıyor:)yarın egsoz sonrasındada bence cıkın dynoya gorun ne fark etmıs,torkda degısmez olmaz benım bıldıgım ve okudugum kadarıyla,aksıne alt devırlerın braz dusebılırde,bg olarak fark eder.Yarınkı cıktıyı beklıyoruz ;)

Geri
Üst Alt