Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

7 İleri DSG görüşlerim....

yok geçen konuda hani dedim marka fanatikliği yapmıyodur ama bu konuda anladım sen marka fanatikliği yapıyorsun Dsg bence seside yapmamalı ama abartıyosun arıza yapıcak bişeye kimse 10 yıl garanti vermez ;)

ona gore garantının 10 yıl olması dandık olmasından kaynaklanıyor

safa hafta sonu cıraganın onunde senı gordugumde kulagıma oyle sesler gelmıyordu :D

slm arkadaslar forma yeni üye oldum ve bende leon 1.6dsg dizel arac aldım ama almaz olaydım sanki leona degilde 80 model şahine biiyorum gibi bu sanzuman şangur şungur ötüyor ve ne yapıcagımı bilmiyorum aracım şuan 1200 km de ve ses iyice yogunlastı .yardımcı olursanız sevinirim görüşlerinizi bekliyorum tesekkurler...

slm arkadaslar forma yeni üye oldum ve bende leon 1.6dsg dizel arac aldım ama almaz olaydım sanki leona degilde 80 model şahine biiyorum gibi bu sanzuman şangur şungur ötüyor ve ne yapıcagımı bilmiyorum aracım şuan 1200 km de ve ses iyice yogunlastı .yardımcı olursanız sevinirim görüşlerinizi bekliyorum tesekkurler...

sizi üyelerimiz kısmında tanıyabilirmiyiz öncelikle?

ayrıca yapacak birşey yok bu sesle yaşamaya alışacağız hemen hemen herkezde sorun var çozümü yok

Tak die foruma üye oluyorsun.. Kendini tanıtmadan Dsg yi kötülüyorsun.. Oda yetmezmiş gibi LEON'a hemde 80 model şahine biniyorum gibi diyorsun.. İlginç...

git sat leonunu 80 model şahin al paran cebinde kalsın..

acımasızmısınız :) adam para saymıs almıs ne kadar rahatsız olmuskı o sekılde anlatmıs arabasını,su seata yada leona laf edıldıgınde sız gocunmayın bırakın seat gocunsun ya :)

Geri
Üst Alt