Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

650whp 1.8t

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işin içine yurtdışı karışırsa 10.000tl ye kaç hp istersen o kadar yaparsın zaten puhahapuhaha

evet inandırıcı değil ama öyle istanbulda toplarsak biraz daha maliyetli çıkar 15000 tl gibi ama 10000 e bulgaristanda çok rahat toplarsın

ne varsa dışarıda var burda tuvalete gitmek bile çok para..... bu memlekette yemiycen içmiycen tuvalete gitmiycenpuhaha

Şimdi bu parçaların montajına işçiliğine ayarına sadece 5.000TL para isterler.
Ben hala anlamadım nasıl 10.000TL'ye sorunsuz 600hp 1.8T oluyo.
Hadi diyelim ki o parçalar Bulgaristan'da o para, İstanbul'da o para (ki orada bahsedilen Turbo İstanbul'da 1500$'dan aşşağı değil).
Bunun montajı, beyin ayarı timingi bilmemnesi yapılmıyo mu? Parçaları aracın bagajına koyunca 600hp olmuyo heralde?

Benim derdim üstteki yazı değil 3 konudur bu tartışılıyo belliki insanlar birbirini anlamak istemiyo olayı daha fazla uzatmanın manası yok sadece.... bu haklısın dost kazanmak zordur düşman kazanmak kolay bu lafında çok güzel ama artık iki tarafta birbirine diyeceğini dedi uzatmaya gerek yok...

Benim sorularım bitmedi Abi.
Lütfen takip etmek istemeyen konuyu okumasın.

bulgaristandan bu parçalar sorunsuz sokulabiliyor mu peki ? 20 senedir benim babam orada iş yapıyor.milletvekilinden tut gümrükçüsüne kadar tanıyoruz.ama bunları sokmak ya 5 6 yıl sürer tek tek yada sağlam tanıdıklar var sizin

bulgaristandan bu parçalar sorunsuz sokulabiliyor mu peki ? 20 senedir benim babam orada iş yapıyor.milletvekilinden tut gümrükçüsüne kadar tanıyoruz.ama bunları sokmak ya 5 6 yıl sürer tek tek yada sağlam tanıdıklar var sizin

Ben 360 TL'lik basit amortisör takımı için bile kaç gün uğraştım. Üstüne bide %18 gümrük vergisi verdim..

efsane... ben 205 1.9 gti hastasıyım. ama seninkide şahane valla. garajımda öyle bir arabam olsun isterdim
garajına alıp adam edip para harcayınca satmaya kalktığında öle komik rakamlar geliyoki benim gibi hep garajında kalıyo zaten abi:D:D

Şimdi bu parçaların montajına işçiliğine ayarına sadece 5.000TL para isterler.
Ben hala anlamadım nasıl 10.000TL'ye sorunsuz 600hp 1.8T oluyo.
Hadi diyelim ki o parçalar Bulgaristan'da o para, İstanbul'da o para (ki orada bahsedilen Turbo İstanbul'da 1500$'dan aşşağı değil).
Bunun montajı, beyin ayarı timingi bilmemnesi yapılmıyo mu? Parçaları aracın bagajına koyunca 600hp olmuyo heralde?

hangi turbo 1500 dolar sen belliki piyasayı nezamandır takip etmiyosun 1000 tl ye gel alıyım ben o turboyu sana hemde bulgaristana gitmiycez istanbuldan alıcam hatta bitane satılık adanada 750 tl isteniyor konuyu uzatma dostum benim senle başka yapacak tartışmam yok ben vereceğim cevabı çoktan vermişim kendine iyi bak sana daha cevap yazmıycam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt