Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 jant secenekleri

valla biraz arastirirsak bulabilriz ama su an icin kim satar bilmiyorum..

çok kullanan var mı rp03 leri? yada onlar olmasa da 17 inçleri? hiç binmedim 17 inçlik ibizaya, çok kötüyse hiç taktırmadan yay takarım daha ii sanırm :S

su anda sitemizden kimse kullanmiyor bu jantlari ibizasinda ama daha once ibizasinda kullanan gormustum; guzel duruyor.

ibizanin konforu zaten kotu; daha ne kadar kotu olabilir ki :D

16 bile az da olsa etkiler aslında 16 ile 5lik yay çok güzel oluyoo 17de görünüm muhteşem oda ayrı:)

ewt zaten şu anda konfor pek bulunmayan bir durum ibizalarda, ancak bide üstüne jant büyütme olayıyla iyice çığırdan çıkmayalım :S bu aracın amortisörlerini neden bu kdar sert yapmışlar kiiii ://////

ewt zaten şu anda konfor pek bulunmayan bir durum ibizalarda, ancak bide üstüne jant büyütme olayıyla iyice çığırdan çıkmayalım :S bu aracın amortisörlerini neden bu kdar sert yapmışlar kiiii ://////

Sertlik çok değil aslında biraz fazla yol tutuşu olsun diye sertleştirmişler galiba ama güzel araba çok sıkıntılı değil.....:eek:key:

arkadaşlar bugün tuningcilerde jant araştırdım da biraz, sarı renkli advan racing 17 inç 5*100 önerdiler. sizce kalite ve ağırlık açısından nasıldır? tşkkrler.

Ben o paraya replika jant hayatta almazdım tabii ama karar senin.

Geri
Üst Alt