5 mm eibach yay arıyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

5 mm eibach yay arıyorum

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
selam arkadaşlar.bir hevesle aracıma yay almak ıstıyorum 5mm.bakalım nasıl alçalacak.şu anda yuksek gelıyor bana. elınde 5 mm yay olan varsa yada sport up orjınal 3.5 yaylarla takaslamak ısteyen olursa goruselım :)

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı

leeveent

Kayıtlı Üye
neyse abicim kısmet değilmiş demekki... bende bu ara bi tampon peşindeyim karar veremedim... tam karar verecem bu sefer tampon kaçacak biliyorum hep öyle olur ya :D birde abicim kenany (kenan) ile bir görüş istersen..oda 5 lik yaylarını değiştirmek istiyodu...

WeLeT

Kayıtlı Üye
Abi bende arıyorum bi yerde buldum kampanyada 299 görüşünce sanada haber veririm :)

galerici

Kayıtlı Üye
bende tanıdık tuning firmasından aldım 299 tl k.kartına 6 taksit imkanı var isteyen olursa özelden adres veririm

Punisherkp

Kayıtlı Üye
coil ex marka isterseniz 200 den werdiririm size sifir olarak 5 mm tanidik yerler var

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
neyse abicim kısmet değilmiş demekki... bende bu ara bi tampon peşindeyim karar veremedim... tam karar verecem bu sefer tampon kaçacak biliyorum hep öyle olur ya :D birde abicim kenany (kenan) ile bir görüş istersen..oda 5 lik yaylarını değiştirmek istiyodu...
bu işler hep boyledır leventcim.kenana ozelden mesaj atıyorum hemen bakalım ne dıyecek saolasın kardeşim...
Abi bende arıyorum bi yerde buldum kampanyada 299 görüşünce sanada haber veririm :)
teşekkürler...
coil ex marka isterseniz 200 den werdiririm size sifir olarak 5 mm tanidik yerler var
saol kardeşim o marka bızım leonlara gelmez eicbach dan başka düşünmüyorum teşekkürler yınede alakan için...