Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

5 mm eibach yay arıyorum

Konu, 'Arıyorum' kısmında erkani tarafından paylaşıldı.

1. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    selam arkadaşlar.bir hevesle aracıma yay almak ıstıyorum 5mm.bakalım nasıl alçalacak.şu anda yuksek gelıyor bana. elınde 5 mm yay olan varsa yada sport up orjınal 3.5 yaylarla takaslamak ısteyen olursa goruselım :)

2. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
  3. erkani

2.190
    476
    0
    yokmu kımsede yay :(

4. erkani

2.190
    476
    0
    ya sorma levent bir anda karar verdım azızle gorustum o anda satmış hemde 180 tl ye kaçtı balık :(

5. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    neyse abicim kısmet değilmiş demekki... bende bu ara bi tampon peşindeyim karar veremedim... tam karar verecem bu sefer tampon kaçacak biliyorum hep öyle olur ya :D birde abicim kenany (kenan) ile bir görüş istersen..oda 5 lik yaylarını değiştirmek istiyodu...

6. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Abi bende arıyorum bi yerde buldum kampanyada 299 görüşünce sanada haber veririm :)

7. galerici

galerici SCW Üyesi

202
    1
    18
    bende tanıdık tuning firmasından aldım 299 tl k.kartına 6 taksit imkanı var isteyen olursa özelden adres veririm

8. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Oğuz abi sendeki 5 cm mi ?

9. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    coil ex marka isterseniz 200 den werdiririm size sifir olarak 5 mm tanidik yerler var

10. erkani

2.190
    476
    0
    bu işler hep boyledır leventcim.kenana ozelden mesaj atıyorum hemen bakalım ne dıyecek saolasın kardeşim...
    teşekkürler...
    saol kardeşim o marka bızım leonlara gelmez eicbach dan başka düşünmüyorum teşekkürler yınede alakan için...

Sayfayı Paylaş