Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

48 ve yeni arabası

varol abi hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

Hayırlı olsun Varol abi :)
kazasız belasız kullan...

tekrar teşekkür ederim arkadşlar..
biri yakıt mı dedi:D
MaşeALLAH

arab yani olduğu için dün çok basmandım genel hız 120 gibi ama 140-150 la geldim.. 711 km yarım deponun biraz altı...5.4 ortalama verisi ile

off abi göremeyeceğim litreler :)

öncelikle herkese tekrar teeşkkür ederim.......ama bir kaç kişiye daha ama teşekkür konusu açmak onlara borç...

aşağa gittik yukarı çıktık bir çok telefon görüşmesi yaptım almadan önce ...
emre kaan ile, mehmet ile serhat görkem ibrahim ve nusret ile yüz yüze konuştuk ...

ve sonunda
1.9 ibiza Tdi Sport cupra paketli aracı aldık..
biraz yorulduk aşağı indik yukarı çıktık..
ve sonunda aldık..
hepsini bir konuya toplamak istemiyorum birbirine bağlı..
araç forolardan göründüğünden daha güzel..
ancak beklenmedik iki nokta biraz beni üzmüş olsa da konuştuk anlaştık aldık..
ankara ata servis hasarı olmayan arabanın yanını komple boyamış..arkayı da kime boyatmış bilmiyorum kötü falan durmuyor ama kalın olmuş...
motorda titreme vardı masraf düşüldü...
alan memnun satan memnun ayrıldık...

aracın eksikleri var onları yapmam lazım tam istediğim zevki vermesi için onlar için de yadım alacağım ileriki günlerde sizlerden tekrar teşekkürler

Hayırlu uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin abi. Bende ibizamı ankaradan aldım seat ata'ya gösterdim. Bana dalavereci gidi geldi ordakiler. Araç kazasız dediler fakat muayene yaptırıken, muayeneyi yapan arkadaş bu araç kazalımı die sordu. simdi sende bunu söyleyince kurt düştü içime. Rot ayarlarını yaptırırken şase düzgün dediler ama yine baktırıcam galiba... :s

abi hayırlı uğurlu olsun çok güzel ve alınabilecek en mantıklı aracı aldın azda olsa sürme fırsatı buldum içine bindim baktım inceledim maşallah çok temiz güzel ve tam senlik güzel günlerde kullanman dileğiyle abicim ALLAH kaza bela vermesin

hayırlı olsun abim
senın aracı sattın mı :)

Geri
Üst Alt