Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

41 dd 298 1.4 tsi fr

hayırlı uğurlu olsun bencede farlar mercekli olsaydı çok daha güzel olurdu

sırf donanım yüzünden Seat'ten vazgeçeceğim bir dahaki aracımda. 2006'da ilk leonumu aldığımdaki heyecanı 2010da malesef hiç hissedemedim.

sırf donanım yüzünden Seat'ten vazgeçeceğim bir dahaki aracımda. 2006'da ilk leonumu aldığımdaki heyecanı 2010da malesef hiç hissedemedim.

o hissi bende yaşadım bir önceki aracım 2006 model siyah leon du araca çok iyi bakardım 2011'de aynı şeyleri yaşamıyorum araçla pek ilgilenemiyorum, bence bu his aynı marka ve model almamızdan kaynaklanıyor diye düşünüyorum, bir sene sonra seat sevdasından bende vazgeçeceğim gibi.

bu arada aracınız hayırlı olsun.

Neden öyle geldi orijinal lip yakışıyor diye düşünüyorum ayrıca dediğiniz gibi Style paketle arasındaki fiyat farkından bile fazla mercek far

zevkler tartısılmaz tabıkı ama garıpsedım belkıde suanda yuksek oldugu ıcındır :rolleyes: aynen ole dursun ustamız vaktı gelınce halledıcek zaten onuda:eek:key:

güzel günlerde kullan arkadaşım..

bu arada cahilliğimi bağışlayın..bu mercek far nasıl oluyor ve ne işe yarıyor..birisi kısacık aydınlatabilir mi bu konuda beni..servis 4750 tl felan demiş..şok oldum..

Yekta abi dursun usta kaça halleder bu ısı senin farlarin fotografını gorebilirmiyiz?

Geri
Üst Alt