Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4-5-6 mart 2011 abant konaklamalı scw organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yap ne olucak zaten bundan sonra scw belli bi zaman organizasyon yapmaz herhalde:(

Bizde organizasyonlar durmaz be abicim :D non stop kalmalı olmaz istanbul içi olur ama genede bu aile kopamaz asla birbirinden :) Ben tek olarak geliyorum bu arada :) bu sefer fotoğrafları ben çekicem :D

Bizde organizasyonlar durmaz be abicim :D non stop kalmalı olmaz istanbul içi olur ama genede bu aile kopamaz asla birbirinden :) Ben tek olarak geliyorum bu arada :) bu sefer fotoğrafları ben çekicem :D

valla şimdiden sabırsızlanıyorum Can :) inşallah karda olurda ibizim ibizaları karda buluştururuz...bu arada resimde sislerin çok fena duruyooo:eek:key:

tabikisi öle cancım organize işler bunlar :eek: istanbul içi herzaman beraberiz..... şehir dışı için sölemiştim ben onu geliyosun sende hadi bakalımmm.....:D

çağlar ailem ile ordayım yaz beni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt