Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 VP 6341 Absolut sahnede.

barış maşallah araban çok guzeldi. dun o kadar araba içinde kendini gayet guzel gösteriyordu. iyi gunlerde kazasız belasız kullanman dileklerimle. ayrıca can'ın da ellerine sağlık o soğuk havaya rağmen uğraşıp yapmış yine yapaccağını ve perfectto pozlar çıkarmış ortaya ellerine emeğine sağlık kardeşimin.

çok güzel olmuş sade güzellik kapı iç aydınlatmalarda çok güzel duruyo nasıl yapılıyo o?:):)

maşallah maşallah :) can abi ellerine sağlık fotolar çok güzel olmuş :) arabanın basıklıgı suan önden 7 cm arkadanda 5-5.5 cm olması lazım öyle hatırlıyorum :)

barış maşallah araban çok guzeldi. dun o kadar araba içinde kendini gayet guzel gösteriyordu. iyi gunlerde kazasız belasız kullanman dileklerimle. ayrıca can'ın da ellerine sağlık o soğuk havaya rağmen uğraşıp yapmış yine yapaccağını ve perfectto pozlar çıkarmış ortaya ellerine emeğine sağlık kardeşimin.

Teşekkür ederim kardeşim daha iyi olabilirdi ama incecik giyip çıkınca bi taraflarım dondu malüm :) bu kadar oldu daha onun kapalı mekan çekimleri olacak :) o zaman daha iyi olacağını düşünüyorum inşş :) aklımda farklı bir şeyler var çünkü

maşallah maşallah :) can abi ellerine sağlık fotolar çok güzel olmuş :) arabanın basıklıgı suan önden 7 cm arkadanda 5-5.5 cm olması lazım öyle hatırlıyorum :)

sağol kardeşim teşekkür ederim çok :) sırayla tüm scw yi çekmek lazım :) da zaman sıkıntılı her hafta birini yapsak tamam dır :D

Fotoların 3 tanesi facebook sayfasınada eklenmiştir..

Allah kaza bela vermesin basıklığı çok güzel aracın güle güle binersiniz inşallah....:eek:key:

maaşallah süper inmiş araç..istanbul yollarında Alla yardımcınız olsun..

Tebrik ediyorum gercekten harika olmus özellikle o kapıdaki ledler :)

Geri
Üst Alt