Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 Hy 8060 1.4 tsi fr

hayırlı olsun hasan iyi günlerde kazasız belasız binin inşş al şu ehliyetide biran öncee sende :seat
Babamın elinden alıcam ben. bunu ben 18 yaşıma gelene kadar kullansın alırım elinden. :) şimdilik bisikletimle idare ediyorum bir araba gibi kullanıyorum araba hissi veriyor bana. :)

haasan kazasız belasız cok dogru secım yapmıssınız gercekten guzel bır arac aldın bı kac yapılmıycak seyı yapmıssın ozellıkle onları sok at hasan on plaka kare daha guzel bence ayrıca o plakalıklar ne ole sok at onları bırde plakadakı yazıları kalınlastır ılk ıslem bunlar daha sonra cupra spoıler plaka altı ve onun altı sıyah kaplama yap bu kadarı yetrlı sımdılık

Babamın elinden alıcam ben. bunu ben 18 yaşıma gelene kadar kullansın alırım elinden. :) şimdilik bisikletimle idare ediyorum bir araba gibi kullanıyorum araba hissi veriyor bana. :)
yaz da geliyoki seni tutana aşk olsun tek dikkatli kullanda hasancım sonuçta iki teker üstünde gidiyosunn:seat

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız, belasız, güle güle binmenizi nasip etsin kardeşim.

yaz da geliyoki seni tutana aşk olsun tek dikkatli kullanda hasancım sonuçta iki teker üstünde gidiyosunn:seat
Yaz geldiği zaman SeatClubWorld bisiklet topluluğu kuracağım bir ara gruptuk yokustan bir inisimiz var terörist gibi hızlıca . Şimdi tekrar toplayacağım o grubu ismimizide SeatClubWorld yapıp tüm bisikletlerede scw sticker yapıstırıcam. :)

hayırlı olsun..güzel araç cidden...Allah pişman etmesin.

Geri
Üst Alt