Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 GE 9723 satılık

Bülent piyasa durgun ve araç satılmaz ise beklerim. Sırf satılsın diye zarar edecek hareketlere girmeye gerek yok, satılırsa param olur, satılmazsa arabam zaten benim.

Anladığım kadarıyla bayilerin yıl sonunda yaptığı kampanyalar nedeniyle bir durgunluk oluştu. Fazla uzun süreceğini zannetmiyorum. İşin ilginç tarafı bayilerde araba yok. Diğer yandan Benim kastettiğim müşteriyi cezbedecek ufak tefek psikolojik indirimler. Elbette zarar etmemek lazım.

Nasif, Senin için Hayırlısı ne ise öyle olsun İnşaallah.

Anladığım kadarıyla bayilerin yıl sonunda yaptığı kampanyalar nedeniyle bir durgunluk oluştu. Fazla uzun süreceğini zannetmiyorum. İşin ilginç tarafı bayilerde araba yok. Diğer yandan Benim kastettiğim müşteriyi cezbedecek ufak tefek psikolojik indirimler. Elbette zarar etmemek lazım.

geçen hafta perşembe 2012 model tdi leon aldım .. Doğuş oto maslakta araç var. aklınızda bulunsun almak ısteyen arkadaşlarımız olursa..aracımı tekrar vergi ödememek için 5 ocak gibi teslim almak istedim :)

kasmaya gerek yok, kampanya oldu diye indirim mi yapcaz yahu :D:D kaldırırız ilanı 2 ay sonra koyarız oda olur ne bilim. Durduk yerde zarar edeceksek binelim gitsin de başka bir mantık...

kameramızı da ekledik, güncelimizi de yapmadan geçmeyelim artık :)

Geri
Üst Alt