Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 BM 6550 BUDA BENİM LEON um...

hoşgeldiniz
aracınız hayırlı uğurlu olsun
güle güle kazasız belasız kullanın
jantlarınızı gun metal mi diyorlar antra asit mi diyorlar o renge boyatırsanız yakışır bence

Araç Güzel Maşallah. Serkan Abiden Sonra gördüğüm nadide doluluktaki 1.6 lardan Bunlardan piyasada çok yok.. O arkadakilerinde maşallahı var umarım son ses açıp içinde durmuyorsundur mazallah geçici işitme kaybı sebebi Bagajdakiler :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
  • Beğen
Reaksiyonlar: gfx
valla bende sizlere katılmak ortama girmek sohmet edip sizleri tanımak çok istiyorum ama ben avrupa yakasındayım beylikdüzünde oturuyorum çok ters kalıyo bana ama araca gaz taktırmayı düşünüyorum bu aralar taktırırsam katılıcan inş

Pek uzakta degilsin ki bizde avrupa bölgesinde oturuyoruz, Bagcilardayim ben. Eger katilmak istersen senide listeye ekliyelim bulusma noktamiza katilirsin bizimle hep birlikte gecicez.

Araç Güzel Maşallah. Serkan Abiden Sonra gördüğüm nadide doluluktaki 1.6 lardan Bunlardan piyasada çok yok.. O arkadakilerinde maşallahı var umarım son ses açıp içinde durmuyorsundur mazallah geçici işitme kaybı sebebi Bagajdakiler :eek:key:

Selcuk abi senden teslim aldigim gün, gördügüm ses ile eksi bir yanin yoktu yani :D

Geri
Üst Alt