Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 BB 7220 seat leon resimler (her degisiklik bu konu altinda olacaktir)

kesınlıkle en cok yakısan jantlar
nazar degmesın...

çok güzel Cenk Allah kaza bela vermesin, bu arada aracı nerde yıkatıyorsun? 2 aydır bahçelievler tarafındayım istediğim gibi yıkayan bir yer bulamadım.

çok güzel Cenk Allah kaza bela vermesin, bu arada aracı nerde yıkatıyorsun? 2 aydır bahçelievler tarafındayım istediğim gibi yıkayan bir yer bulamadım.

fors garaj da yikatiyorum aracimda orada duruyor zaten kapali otopark ogretmenler evinin az ilerisinde isiklara dogru sagda yeri gayet memnunum mikrofiber eldiven ve ozel sabunla yikatiyorum gel bir dene garaja girince ben cenkin arkadasiyim onun mazemeler ile yikayin diyin orada bnm butun mazeme hallederler :)

cenk konu çok yararlı:) ayrıca araba son haliyle gerçekten çok tatlı hal almış ellerine zevkine sağlık.
18" ve yaylarla sıkıntı yaşıyomusun.. tümsekleri geçtim o allahın emri zaten onu merak etmiyorum ama şöle bişey var atıyorum arabada 4 kişisiniz lastik yanaklarında çamurluğa bi temas yada sürtme oluyomu ?

fors garaj da yikatiyorum aracimda orada duruyor zaten kapali otopark ogretmenler evinin az ilerisinde isiklara dogru sagda yeri gayet memnunum mikrofiber eldiven ve ozel sabunla yikatiyorum gel bir dene garaja girince ben cenkin arkadasiyim onun mazemeler ile yikayin diyin orada bnm butun mazeme hallederler :)

sağolasın cenk malzeme noktasında sıkıntı yok benim bagajdada mikrofiber eldiven, şampuan, cila vs. var bidahaki yıkatışımda ordayım inşallah.

Geri
Üst Alt