Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30Km/h uyarısı ?

hımm buna hiç dikkat etmemiştim ama uzun yolda 100km ayarlamıştım aynı hızla çıkıyo aynı hızla iniyo belki bi 5km/h geçiyodur inişte ama öyle alıp başını 120 ile inmiyo :)

hafızaya almışsınızdır o hızı.. :)

yüksek hızlarda çok dik bir yokuş inmezseniz zaten farkedemezsiniz mesela ben atıyorum 70'e sabitliyorum yeri geliyor yolun mehiline göre 90'a çıktığı bile oluyor

kutup başını söküp takın benim gibi bir daha hiçbir hızda uyarmasın :D

leonda yokuş aşağı fren yapıyo ama fabrika değerleri +3 ve -3 km hata payı veriyo ben denedim değerler gerçek.

c4teki limitörde örneğin 90a kitlediniz..
hızlandınız gaza sonuna kdar basın gitmez..max 90
hız sabitleyicide o sabitliyor ayağınızı gazdan çekiyorsunuz..
bunda gaza basıyosunuz ama max90 ile gidebiliyorsunuz..
gazı 2 kere tokatladığınızda limitör geçici süre(90a tekrar inene kadar) devre dışı kalıyor
buda sollama yaparken kullanılıyor genelde :)

Hiçbir binek otomobilde, fren yapan Cruise Control yoktur? Zira fren yapabilen bir sistemin CE onay maliyeti çok ciddi rakamlara mal oluyor. Fransız kökenli otomobillerdeki hız limitöründe, dip gaz yapınca devre dışı kalır.

Geri
Üst Alt