Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Ocak Paintball Organizasyonu

Biz saat 3 gibi düsünüyoruz ama degisiklik yapabiliriz saatte. Katılım sayısına ulastıktan sonra saati kesinlestiririz

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@candagli85
@kocak.gokay +1
@ahmet879
@PetrolHead +1
Şükrü +2
Burhan +1

Güncel liste budur arkadaslar gelecek varsa yoruma yazsın ekleyelim :) su anda toplam 11 kisiyiz max 20 kisi aliyolar sahaya,saat olarakta 15.30 da orda olucaz 16:00 civarında da başlamaya hazırlanırız.Gecte olsa gelmek isteyen arkadaşları bekleriz oturup sohbet muhabbet devam edicez paintball sonrasında

SM-A800I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Haydi Anadolu paintballa Eskişehir'de olmasam mutlaka gelirdim:) bende yapmak istiyorum ama sayımız Eskişehir'de az şimdilik :)

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Cumartesi yağmurlu ve hafif rüzgarlı gösteriyor , keşke pazar gününe alınabilseydi

Sahayı aldık cumartesi gününe, bende baktım şimdi hava durumuna hafif güneşli gösteriyor fazla yağmaz yağarsa da o yüzden sorun yok :)
673f13565e36b615feda37e482fe7131.jpg

@candagli85
@kocak.gokay +1
@ahmet879
@PetrolHead +1
Şükrü +2
Burhan +1

Güncel liste budur arkadaslar gelecek varsa yoruma yazsın ekleyelim :) su anda toplam 11 kisiyiz max 20 kisi aliyolar sahaya,saat olarakta 15.30 da orda olucaz 16:00 civarında da başlamaya hazırlanırız.Gecte olsa gelmek isteyen arkadaşları bekleriz oturup sohbet muhabbet devam edicez paintball sonrasında

abiler benim cumartesi acil işim çıktı maalesef gelemeyeceğim :( kusura bakmayın size iyi eğlenceler

Geri
Üst Alt