Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 ekim pazar sabahı kahvaltı ve kartıng organizasyonu

çok çok geçmiş olsun kardeşime üzüldüm acil şifalar inşallah biran önce düzelir

haftaya yine sahalarda:) konuştum önemli değil:eek:

haydaaaa geçmişolsun serbayım

çok çok geçmiş olsun kardeşime üzüldüm acil şifalar inşallah biran önce düzelir

ben dedim abi gitme maça gel bizde kal sabah beraber geçeriz oraya diye al sonuç bu sakalımız yok ki lafımız dinlensin:(

haftaya yine sahalarda:) konuştum önemli değil:eek:

Teşekkür ederim hepinize abilerimm, topsuz alanda arkama döşen topa dönüp koşmak istedim ama dengeyi sağlayamadım yan bastım çok fena oldu ayaklar maç bitiminede 15 dk vardı arkadaşlarda bıraktı böyle olunca.. Doktor burkulma var dedi kırık yokmuş ben kırık var sanmıştım. Neyse vardır bir hikmet diyorum yarın belkide yolda başımıza bir kaza gelecektiki bu nüsübetlik engelledi belkide? onun için hayıra yoruyorum. işlerimde varsa aslında gelsem güzel olacaktı hem sizleride özlemiştik ama ya nasip diyelim :( Herkeze bol eğlenceler.

geçmiş olsun abi canın sagolsun senın

bende yarın gelmeye nıyetlendım hatta arabayı bıle yıkatıcaktım ama bugun yolda bıraktı sagolsun ama ıns bıdakı bulusmaya gelicemmm

sağol Özgürüm, Savaş ben arabayı yıkattım yağmur ciselemeye başlayınca kapalı garaja çekip diğer arabayla gezmeye başlamıştım yarın temiz arabayla geleyim diye :D ama şans. :(

sağol Özgürüm, Savaş ben arabayı yıkattım yağmur ciselemeye başlayınca kapalı garaja çekip diğer arabayla gezmeye başlamıştım yarın temiz arabayla geleyim diye :D ama şans. :(

abı sorma valla yaa tamda haftasında basıma bole bır cıkardı arabayıda aksam yıkatım dedım sıra coktu demekkı kısmet degılmıs :D:D

Serbay' ım geçmiş olsun, ciddi bişeyin olmadığına sevindim
artık bir dahaki organizasyona kaldı görüşmek

Geri
Üst Alt