Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3 aylık FR şanzuman sorunu

Aracın şanzımanı zaten değişti. Aracı teslim aldığımda direksiyon pompasının arıza yaptığını fark ettim. onuda değiştirdiler. fakat sorun çözülmedi. Doğuş oto da şikayet formu doldurdum. Hafta sonu olduğu için şikayet tel çalışmıyor. pazartesi arayıp aracın iadesini isteyeceğim. Tüketici mahkemesi ve avukat ile işlemleri başlatıyorum. Gidip bu aracı aldığım güne küfür ediyorum.
bence avukat la artık çalılşma zamanı gelmiş dogru karar sonuna kadar git yaptkları yani yapamadıkları işlerin servis kayıtları faturalarını atma beklet inşallah herşey istediğin gibi olur

Yazık yahu...çok geçmiş olsun, inşallah istediğiniz olur. Tüm şikayetlerinizi, telefon görüşmelerini ve yapılanları kağıda dökün ve avukata verin. Sonra da bu durumu doğuşa anlatın ve gerekirse bloglar/forumlarda bu durumdan bahsedin ve doğuş otonun problem çözmeme huyundan bahsedin. Işte bu yüzden sevmiyorum doğuşu.

şimdi ben nasıl sıfır dsg alayım hadi bakalım, her böyle problemde işim gücüm yok konya ya kayseri ye mi gideyim aksaray dan. valla geçmiş olsun, şerefsizlerin işine gelmiyo, ne demek eskisine göre iyi gibi aslında, değiştirsene komple aracı, müşteriyi düşünmüyolar ki, doğuş harbiden beş para etmezmiş...

Sorunlar peş peşe gelmiş arabadan soğudum resmen yaa.. Allah yardımcın olsun.. DOD'la ilgili zaten ıyı seyler soylemıyorlar. Şikayet var sitesi üzerinden bir arastırma yaptım. Adamlar komple boyalı aracı sıfır boyalı dıye satmıslar bırıne.. Kenılerı ekspertizlik yapınca her sorunu kapatıyorlar.. Allah herkesi DOD'dan korusun, işini düşürmesin...

Ya birşey sorucam size, diyelim ki bu abimizin aracını geri aldılar, ona da bir şekilde yeni araç verdiler, bu aracı ne yapıyorlar? Geri fabrikaya mı gönderiyorlar? Ya da parçalayıp parçalarını mı kullanıyorlar? Ya da ... Söylemek bile istemediğim son şeyi mi yapıyorlar? : Başka bir garibana DOD aracılığıyla satmak...???

şimdi ben nasıl sıfır dsg alayım hadi bakalım, her böyle problemde işim gücüm yok konya ya kayseri ye mi gideyim aksaray dan. valla geçmiş olsun, şerefsizlerin işine gelmiyo, ne demek eskisine göre iyi gibi aslında, değiştirsene komple aracı, müşteriyi düşünmüyolar ki, doğuş harbiden beş para etmezmiş...
Haluk Hocam ben de dsg sandım ama bahsedilen araç düz vitesmiş. Gerçekten büyük şanssızlık olmuş. Gerisi de servisin beceriksizliği. Sadece doğuş değil, diğer distribütörlerde aynı kafada(1-2 tanesi hariç). Malı sattık mı iş bitti! Dünya da sürekli geri çağırmalar oluyor da Türkiye de niye olmuyor, en kaliteli araçları bize mi yolluyorlar yoksa?

Geri
Üst Alt