Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,5 yay satlıktır 5 li da takas yapabilirz :)

Stok haline göre elbette bozuyor diye biliyorum ben.Ayarlı amortisör kullanırsan yaylarınla birlikte bozmuyor.Ama daha tecrübeliler daha detaylı bilgi verebilirler...

bu 3 mm lik yay konforu bozuyor mu nasıl oluyor sertliği falan acaba?

hayır aksine daha da yumşatıyor orjinaller daha sert bana göre ben yay konusunda memnunum bütün aldığım araba kullanıyorum eibach çok iyi bu konuda diğer markalr ewet biraz sert en önemli şey de viraj daha iyi alıosunuz yapışıor uzun yolda orjinal sallıyor bu kadr diye bilirm...

orjinal jant mı vardı önceden?varsa ve yaylarda üzerinde takılıyken görebileceğim bi foto var mı?

.fotolar gördüm nette 16 jantla 3,5 cm pek fark ettrmıyo gbı bn braz düşşün ıstıorum.ama 5cm de cok düşer dıolar altını vurursun dediler.kafam karıştı ıyıce vazgececm yanı o dereceye geldım herkez farklı bsy dıo cunkü :) ynede saol musa teşekkür ederim sen satmadan karar verrsem görüşrz inş :)

Musa kardeşimbi PM attım sana şimdi...
Teşekkürler.

Geri
Üst Alt