Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3,5 yay satlıktır 5 li da takas yapabilirz :)

hayırlı satışlar.16 jantla 5 lık kullanmayı düşünyodum cok ıner dedıler 3,5 de az düşüyo sanki kararsız kaldım son fiyatı bu mu?

Hayırlı satışlar kardeşim.
Sanırım 18" le kullanıyodun sen bunu.Daha düşürmek mi istiyosun aracını?Ayrıca ben de 16" 225-55-16 stock jant ve lastiklerim için düşündüm bunu nasıl olur dersiniz?

hayırlı satışlar.16 jantla 5 lık kullanmayı düşünyodum cok ıner dedıler 3,5 de az düşüyo sanki kararsız kaldım son fiyatı bu mu?
hamza kardeşim 5 lik ewet baya duşuruyor ince yanak lastikle 18 jant tam oluyor lastik gözüküyor 16 jant la lastik 5 te i,çine gömük durur ve bulunduğun ortam ne bilmiorum bozuksa yüklü biniyorsan arabaya sürtme yapcaktır yani bende o yüzden 3.5 almıştım çok rahat bindim yani arka 3 kişide bindi bişey olmuyor 5 likte öle deil ama ben araba tampon felan yaptım şart oldu artk heryerde kullanmıcm takınca ama napım fiyat ewet son çünkü sıfır baktın mı bilmiorum 400 tl yani civarında bide ben hiç kullanmadım yani

yani kardeş orjinal jantla bilmiorum 5 lik içine girer lastik diye düşünüorum çünkü 18 le tam oluyor 3,5 daha iyi olur ben menunum 3,5 ama tamponları takınca mecbur kaldım iyice bascm artk çok binemcm ama olsun naplım

bu 3 mm lik yay konforu bozuyor mu nasıl oluyor sertliği falan acaba?

Geri
Üst Alt