Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.5 cm yay araniyor

konusuruz erhanım tamam bunu ama düşüor emin ol

bu konuda çok bilgim yok ama
arka az düşüyorsa 2 kişi bir araya gelip bir takım 3,5 luk bir takım 5 lik alsa arkalara 5 önlere 3.5 takılsa olmazmı madem ön daha çok iniyor arkaya 5lik takınca belki aynı seviyeye ulaşılabilir olurmu acaba?

bu konuda çok bilgim yok ama
arka az düşüyorsa 2 kişi bir araya gelip bir takım 3,5 luk bir takım 5 lik alsa arkalara 5 önlere 3.5 takılsa olmazmı madem ön daha çok iniyor arkaya 5lik takınca belki aynı seviyeye ulaşılabilir olurmu acaba?

Yekta abi benimde tam bilgim yok ama sanırım ön yaylarla arka yaylar farklı oluyor ?? bide aracın denge nokta değişiyordu sanırım böyle bişeyde

Arkadaşlar eski 2.0 leonumda 3,5 luk seat sport yay vardı. Bildiğiniz üzere eicbach onlarda. Ön çok iyi basmıştı arkalar biraz havada gibiydi ama zamanla dengeliyor. H&R yaylar içinde her iki tarafıda eş değer yapacağını duydum ve gördüm.
Oyuzden sıkıntınız olmasın. Olursa çıkartın ben alim:D

saol ibrahim ya içimi rahatlattın valla:)

valla sunu soyliyim arkadasımda 1.2 tsi bende 1.4 tsi var ikimizde de eibach 5cm yay var benim arabanın onu belirgin şekilde daha dusuk.Dizellerin motor 1.4 ten de agırsa onlere 5 cm kullanmanız zor olur.Ben tampon yaptırdım şimdi on takımları değiştircem mecbur.

Geri
Üst Alt