Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

29 Ekim Cumhuriyet bayramı törenleri iptal edildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bağdat caddesinde feneralayı olacak ve şehitler anılıp saygı duruşu yapılacakmış istanbulda en azından bunlara katılabilir bugünü unutmadığımızı unutturmuyacağımızı gösterebiliriz...:eek:key:

Güzel bi yaklaşım olur. Belki birileri hatasını anlar ama nerde

nereye gittiğimizi bilmiyorum... Korkuyorum

Bizler ATATÜRK ün önderliğinde ne kadar düşman,kafir varsa onlara inat kanının son damlasını bu ülke ve toprakları için vermiş bir geçmişin çocuklarıyız..Cumhuriyet kolay kazanılmadı..
Hepsine inat daha çok gitmek istiyorum ANKARA ya...Cumhuriyet ve bu ülke için kanını satmamış dökmüş ŞEHİTLERİMİZ için saygı duruşuna gidiyorum..

vay be bunuda görecektik demek bunlar iyi günlerimiz desenize...

Bu konuya artı parantez açıyım ben

Her yıl Haliç tersanesinden atılan binlerce hawai fişekler şehitlerimiz olmasına rağmen İBB tarafından hazırlatılmıştı..
bu gösteriyi yapan ekip her yıl yurtdışından geliyor.. Onlar da gelip son hazırlıkları yapmıştı.. Ama deprem oldu diye
tüm yapılan hazırlıklar (masraflar) iptal edildi..

Bakın aradaki farkı görün işte şehit haberleri okadar sıradan o kadar klasik hale geldiki 1 şehit olmuş 30 şehit olmuş
farketmiyor..

Ben olumsuz düşünen arkadaşlarla aynı düşünmüyorum kutlamaların iptal edilmesini.Sonuçta bu bizim milli bayramımız evet ama bizim orda kutlamaları yapmamız kutuplaşmanın üzerine tuzu biberi olur.Bir kısım der;biz burda can derdindeyiz adamlar orda kutlama yapıyor vs.Biraz da şimdi real olmakta fayda hepimiz Van'lıyız diyoruz her ne kadar ben bu slogana karşı olsamda,bizim ordaki durumu yokmuş gibi sayarsak ta millet olarak o zaman yapılanların çogu göz boyama gibi olur,sözde kalır.Siyasi düşünmeyelim her zaman sonuçta halka hiç ilgi gösterilmese terör daha çok destek verecekler bunu biliyoruz işte videoları izliyoruz.Yine 2 tane polis şehidimiz var Allah rahmet eylesin inş.Şuan tüm dünyada ulusal yas olarak gözükmekte Türkiye ki deprem o yüzden eger 1 hafta geçmeden de kutlamalar olursa diğer ulusal siyasi çevreler de Van yaptıgımız yardımları göz boyama gibi göreceklerdir eminim.Evet bende o bayragı gözlerine sokarak özellikle o köyde askere silah sıkanların,onlarının evinin önünde çok sallamak isterim ama işte bazı şeyleri yaşamak tam sabır içerisinde beklememiz lazım.

Olay da zaten orda başlıyor hep biz taviz veriyoruz aman kutuplaşma olmasın aman ayrımcılık olmasın aman yardım edelim, program yapıp
para toplayalım kuçak açalım, deprem olmuş CUMHURİYET i kutlamayalım. pkk hiç
hız kesmiyor afet olmuş umurlarında değil 2 şehit var yine ben bu yönden bakıyorum olaya deveye diken insanı .... moduna geldik.

Türkiye cumhuriyetinin EN BÜYÜK BAYRAMI kutlamalarını iptal etmek nasıl gerizekalıca bir zihniyettir ya!!!!
Suları fazlaca ısındı bu baştakilerin,haydi bakalım hayırlısı diyelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt