Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

29 Ekim Cumhuriyet bayramı törenleri iptal edildi..

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında effect1903 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Van da meydana gelen deprem nedeniyle Cumhuriyet Bayramı törenleri iptal edilmiş arkadaşlar, fazla yorumda bulunmayacağım ama bence doğru bir karar değil bu.. Hepimiz çok üzüldük tabi ki ama Cumhuriyet bayramı bir eğlence, eğlenme değil zaten.. En başta bir anma ve saygı töreni.. İptal edilmesini ben kendi adıma doğru bulmadım..

Lejyoner, skymz, ims ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bu sene deprem bahane, seneye bakanların birinin yakınını kaybetmesi ile bahane.... Cumhuriyeti de unutturacaklar mı? Cumhuriyeti kazanmak için kaç tane şehit verdik, ne kadar kan akıttık, çok mu sevindik bu kadar şehide ve düşman taraftaki ölen insanlara da her sene bayram ediyoruz? Amaç bu vatan için akıtılan her damla kana, canını bu vatan uğruna feda edenlere gösterilen minnet borcudur, saygıdır, emanete ihanet etmememizin sahip çıkmamızın en gösterişli kanıtlarıdır Cumhuriyet Bayramı. Madem iptal edecek kadar yüreklisin, niye tatil yapıyorsun? Hani daha alacak çok yol vardı?

tamamen saçma bir karar. her yıl daha coşkuyla kutlanmasını isterdim. bu sene kutlamalarda Van ve şehitlerimize ayrıca özen göstererek hüznü paylaşmamız gerekiyor.

Anarchist, kfy, skymz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    bence, son olaydaki 24, ondan önceki sayısız şehitlerimiz için, bizi arkadan vuran "kahpe"lerin göZlerine sokarcasına Türk bayraklarını sallamamız gerekiyordu..Hoş, iptal edilmesi beni bağlamaz, evime bayrağımı da astım,yarın tura da çıkarım..

skymz ve H_G bunu beğendi.
  4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Hayatımda duydugum en buyuk sacmalık bu ,99 depremınde 5 tane van yıkıldı belkıde olen ınsanın haddı hesabı yoktu herhangı bır sey ıptal edılmısmıydı o sene ?

kfy, skymz, ynr03 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    bu hükümet şaşırdı

6. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    cumhuriyet düşmanı şerefsizler..

erkani, skymz, altıpatlar ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    istedikleri kadar iptal etsinler biz kendi çapımızda gene kutlar gene bu günü unutturmayız... Türkiye bu günlere kolay gelmedi kaybedilen her asker her insan zaten bunun için değilmiydi???

8. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Ben de az önce gazeteden okudum, hayret verici bir ulusun şanlı bayrağını şanlı bir günde daha da çoşku ile dalgalandıracağı bu bayram malesef iptal edilmiş.Bu karar tamamen yanlış ve gereksiz!Bu bir eğlence değil, TÜRKİYE'nin CUMHURİYET'inin ilan günüdür!YAZIKLAR OLSUN!

BAYRAĞIMI BEN GEÇEN HAFTA ŞEHİT VERİLDİĞİNDE ASTIM UZUNCA BİR SÜRE İNDİRMEYECEĞİM!

skymz, effect1903 ve H_G bunu beğendi.
  9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Yapılan törenlerde Anıtkabir e çelenk konulacak bağdat caddesinde fener alayı geçiş i yapılacakmış ve şehitler anılacakmış yani tören olarak askeri yürüyüşler yapılmayacak boğazda hersene gördüğümüz havaifişek gösterileri yapılmıyacakmış şimdi haberlerde içeriği anlatıldı... Bu Ülkede Cumhuriyeti Bize Unutturacak Hiçbir Merci Tanımıyorum ve Böyle Bir Emelleri olduğunu düşünmek bile istemiyorum... zaten siyasetten tiksinir oldum...

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  10. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    her ne kadar ıptal etselerde 29 Ekim benim doğum gunum bu günü es geçmem imkazsız:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş