Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

25.11.2011 Maltepe Cuma Buluşma Resimleri...

hala kimse bana ne olduğunu söylemedi :( naptı scirocco plakası neydi

Tanışmak isteyen kimse var mı dedi. Sonra o cepte tam gaz gitti. :) Tabi dursunun araca vuruyodu az kalsın aklı evvel vatandaş. FOR muydu neydi plaka hatırlamıyorum. Gazlancak yer var gazlanmicak yer var bunun ayrımını yapamayacak insanlarda da ehliyet var işte. altında +150hp araç olan insan kendini kral ilan ediyo. Kimse geçemez diyo. :)

Tanışmak isteyen kimse var mı dedi. Sonra o cepte tam gaz gitti. :) Tabi dursunun araca vuruyodu az kalsın aklı evvel vatandaş. FOR muydu neydi plaka hatırlamıyorum. Gazlancak yer var gazlanmicak yer var bunun ayrımını yapamayacak insanlarda da ehliyet var işte. altında +150hp araç olan insan kendini kral ilan ediyo. Kimse geçemez diyo. :)

heeeeh tamda demek istediğim bu . bu yüzden bizde 160 lık yok :D :D 160 lıklar genelde öyle oluyo

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
hala kimse bana ne olduğunu söylemedi :( naptı scirocco plakası neydi

ben resim cekerken cebe girdi... yanımızda durdu (cebin giriş kısmında bizim sıranın basında)

bana tuningcilermi toplanıyor diye sordu.. bende hyr Seat club World dedim... Kimlerle tanısıcaz katılmak için falan dedi.. istedigin yere parket herkesle tanısabilirsniz dedim. bizde model marka ayrımı yok dedim oda tamam dedi asıldı gaza bizimkilerin içinden sen gec dip gaz arabaların yanndan gazlayarak milim gec sonra cepten cık git:D

terbiyesizlik yaptıgı tabiki ama bizde terbiyemizi korumayı bildik yoksa kotu olurdu rocco için =)

taa fransadan kalktık geldık scw hızla buyuyorr scw her yerde
:)

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
sakin yanlis anlama beni :) ama tam bir kadin tribi olmus :D ne zaman bir fotografa baksam (ben dahil!) kadinlardan boyle yorumlar duyarim ama hic bir erkekten duymamistim. bosver sen ona degil ortamin ve fotografin guzelligine odaklan. :) :)
tabii insan leon gibi keyifli bir arac kullaninca inesi gelmiyor icinden, hareketsizlikten kilo aliyor!! puhahaaracimi alir almaz ben de oradayim!

Hiç sorma, kadın tribi cidden. Ama 75 kg geldiğim İstanbul'da 5 senede 100 kg üstüne çıkınca trip de birbirine karışır, hormon da :D Benim VAG Meeting'ing haricinde arkadaşlarla tanıştığım ilk buluşmamdı. Darısı bir sonrakilere inşallah. Muhabbet, arkadaşlık , ortam çok güzel çünkü :)

ps: yakında Burger King'ten eve franchising alacağım o olacak :eek:

Geri
Üst Alt