Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24 Şubat Kanlıca SCW kahvaltı organizasyonu..

Arkadaşlar isimleri başka biryeremi yazıyorsunuz hiç hareket yok

afiyet olsun...bende haftaya maşukiyeye gideyim bari..kıskandım

Arkadaşlar bu organizasyon için çok önemli sebepler(ALLAH korusun) haricinde katılımınızı bekliyorum sadece klavye arkasında kalmayalım.

Arkadaşlar bu organizasyon için çok önemli sebepler(ALLAH korusun) haricinde katılımınızı bekliyorum sadece klavye arkasında kalmayalım.
Evet patron doğru bakalım ne olmuşuz ailemiz ne kadar büyümüş ben özellikle hiç buluşmaya katılmamış yeni üyelerden katılım istiyorum hadi beyler çok büyük projeler var gaza basmamız lazım aklıma gelmişken sayın sponsorlar sizde katılında yüzünüzü bi görelim gösterelim

Evet arkadaşlar kahvaltı organizasyonumuza katılacak üyelerimiz arasında çekiliş yapılmasına karar verdik yönetim olarak..

Çekilişde şu an için belirlenen hediyeler periyodik bakım ile tedavi masrafı 1500 tl civarında olan 1 adet diş implantı hediyedir (doktor muayehane herşey SCW yönetimi tarafından ayarlanacaktır)..Çekilişe yöneticiler katılamıyor tabiki..

Herşey SCW için..

1)Lejyoner+Şengül+Fıstık
2)aykut+aysun
3)Fatal+1
4)Kaptan+1 ve fıstıklar..
5)cuprali+kerem
6) Ulvi+Sure+Şeviiiiii
7)kireç
8)demirtaş
9)Kıvanc
10) platinne + opsiyonlu 1
11) zgr+1