Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

24.02.2013 Kanlıca Kahvaltı Buluşması Fotoğrafları

niye olacak taktire şayan bi topluluk da on dan .sen gitmedin mi fevzi buluşmaya

pekde anlayamadım başda kendileri cokda sevmem :)) azda dayak yememişimdir kendilerinden :)))

vayy beaaaaaaaaaaaa , yok ben hatunla edirnedeydim camii mami dolaştıkk tüm gün : )

Cok güzel bir organizasyondu gercekten, katilim gösteren herkezin ayagina saglik kutluyorum SCW Yönetimini... İkinci bulusmamdi ve ugurlu geldi cekilisten Merkez Otomotiv İsmail Bey'in katkılarıyla periyodik bakim kazandim burdan kendilerine ve en önemlisi SCW Yöneticilerine de tesekkür ediyorum.

Bu arada söylemeden gecemicegim, organizasyonda fotograf ceken yöneticimizi de kutluyorum cok iyi yakalamis herseyi :)

Cok güzel bir organizasyondu gercekten, katilim gösteren herkezin ayagina saglik kutluyorum SCW Yönetimini... İkinci bulusmamdi ve ugurlu geldi cekilisten Merkez Otomotiv İsmail Bey'in katkılarıyla periyodik bakim kazandim burdan kendilerine ve en önemlisi SCW Yöneticilerine de tesekkür ediyorum.

Bu arada söylemeden gecemicegim, organizasyonda fotograf ceken yöneticimizi de kutluyorum cok iyi yakalamis herseyi :)

bizde yönetim olarak üyelerimiza teşekkürü bir borç biliyoruz.iyiki varsın SCW:)
BU arada teşekkürü hakeden fotoğrafçı benim heralde kardeşim :eek:

kardeşim 40 tane seatı görünce insanın alkışlayası geliyo gerçekten çok muazzam bir görüntü vardı her geçtiğimiz yerde:eek:key:
ya barış kardeş nerdeyse her fototoda araban çıkmış ama bisen gözükmemişsin ya azcık arabanım camını açta millet görsün seni zaten kapkara camlar:D:D

Geri
Üst Alt