Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.03.10 Club Lale Otel Sapanca Mangal Organizasyonu / Detaylı Bilgi ve Aktiviteler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanırım beni 2 defa yazmışsınız (furkan+1 mfb +1) :)

bende iki defa yazılıyım. hem gelenlerde hem haber vericeklerde :D

sanırım pazar günü konvoya İstanbulda katılamayacağım. sabah 10.00da Körfez'de 2 saat süreli toplantım olacak. Oradan yetişebilirsek İzmit'te katılırız konvoya, yok olmadı direk mekana gelebiliriz. Bir ihtimal 2 kişi daha gelecek bizimle ama kesin değil.

maalesef ben gelemıyorum bazı nedenlerden dolayı bu seferlık affedın

Eyw kolay gelsin patronum... :)

sagolasın..

sanırım beni 2 defa yazmışsınız (furkan+1 mfb +1) :)

evet doğru düzelttim :)

bende iki defa yazılıyım. hem gelenlerde hem haber vericeklerde :D

her ikisindende sildim....

hangisini istiyorsun

kendide bilmiyor abi ne istediğini!

bende +3 oldum serbayım..

Tamam Bilal düzelttim. Fakat Emre de bana +5 olarak yazdırdı bunlar içinde siz varmısınız yoksa onlar ayrı siz ayrımısınız yada senin +3 ün içinde emreyle nişanlısı varmı ona göre listeye yazayım :)

serbay biz 7 kişi geliyoruz. mehmetelt+6 olacak yani :)

tamam abi bir tane daha ilave ettim :D

sanırım pazar günü konvoya İstanbulda katılamayacağım. sabah 10.00da Körfez'de 2 saat süreli toplantım olacak. Oradan yetişebilirsek İzmit'te katılırız konvoya, yok olmadı direk mekana gelebiliriz. Bir ihtimal 2 kişi daha gelecek bizimle ama kesin değil.

Abi bana c.tesi öglene kadar bilgi verirsen sevinirim.

abicim ben kesin geliyorum ama +1 de olabilir tam kesin değil ama ben kesin varım

Emrecim sende c.tesi öglene kadar haber verirsin..

maalesef ben gelemıyorum bazı nedenlerden dolayı bu seferlık affedın

sağlık olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt