Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 YENİ İBİZA ARAÇ FİYATI SİZCE NE OLUR

Euro 4,5 e dayandı. Ekonomi iyi ama.
[doublepost=1510152229,1509720076][/doublepost]1.JPG

17 ekimde 65 bine aldığımız 8" ekranlı desire kırmızı style ibiza araç oluşturucuda 74.662 fiyat çıkarıyor. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Gidişat çok kötü. Yazık !

Bu dönemde borçlanmamak en güzeli. Arabam oldu 139 bin km. Satıp kredisiz yeni araç alamam. Sanırım düldülü 1 milyon km sürmeden bırakamayacağım.

3-4 ay once aldigim ibizam 63 bindi plus paketle, suan muadil yeni kasa ibiza 83 olmus ve bu son zam olmayacak ne yazikki...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni İbiza fiyat listesi güncellendi. 1.0 tsi manuel style üst vergi dilimine girerek 74 bin TL oldu.
6f4549dc94340e2283d97ce557bd6cde.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

tutulan arabaya bu fiyatlar sayesinde kimse yüzüne bakmayacak. 83 bine sıfır ibiza aldım diyeni akıllanması için döverler

şubat-mart gibi fr almayı planlıyorum bu gidişle şu anki fiyatına 5-10 bin tl arası zam gelecek gibi :/

Kur bu şekilde giderse en az 4 bin zam olur 87 kagıta otomatik olan alınır. Kur biraz daha oynarsa 90 a yaklasir ibiza :)

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Geri
Üst Alt