Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Buda benim ufaklık ;) Arkadaşlar dün gece tv de seatın reklamını seyrettim ve orda jant vardı iç rengi kırmızıydı ve çok hoş duruyordu.(Resmi ilerleyen saatlerde paylaşacağım) Acaba nereden bulabilirim bu jant modelini?
[doublepost=1445111135,1445105855][/doublepost]jant bu arkadaşlar...ıbıza jant.png

Ekli dosyalar

• 20151017_203752.jpg
    20151017_203752.jpg
    298.6 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
Herkese merhaba:) dün aracıma difüzor ve komple Varex egzoz yaptırdım gayet guzel bir ses ve goruntu oldu. Tek eksik spoiler kaldı. Ben kırmızı spoiler diyorum fakat siyah diyenlerde cok oldu sizce hangi renk guzel durur?
Aracın son hali
7313c5644306d5ba737d11b9680cd957.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
benim aracım beyaz ve bana da siyah yaptır dediler.
bütünlüğü koruması açısından ben beyaz yaptırdım.
yani ben araç renginden yana kullanıyorum reyimi...

Egzoz söküp takma işlemleri ne kadardır egzozu çıkarıp digerini taktırmam gerekiyor muayene icin ama fiyatını bilen varmı sırf çıkarıp takma icin ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son jantı da orjinal rengine çevirdim dün. Baya uğraştırdı ama tüm jantlarım orjiinal renginde artık.

Geçen haftasonu Kapı kolları, yan aynalar ve park sensörleri gövde rengine boyatıldı.

Dün akşam da Sonax'da 5 cama ASWF cam filmi uygulaması yapıldı.

Son olarak dün pasta cila ve boya koruma uygulaması için sipariş verdiğim polisaj makinem de geldi. Cumartesi uygulamaya geçeceğim :)

Geçen haftasonu Kapı kolları, yan aynalar ve park sensörleri gövde rengine boyatıldı.

Dün akşam da Sonax'da 5 cama ASWF cam filmi uygulaması yapıldı.

Son olarak dün pasta cila ve boya koruma uygulaması için sipariş verdiğim polisaj makinem de geldi. Cumartesi uygulamaya geçeceğim :)
aracın maşallahı var ne de olsa Trakya plakalı...:D

Geri
Üst Alt