Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Arkadaşlar selam

scw sticker yaptırdıysanız bir kaç resim paylaşabilir misiniz? Bende yaptıracağım ve renk,nereye yapıştıracağım konusunda fikir edinmek istiyorum.
Sticker elimizde var buluşmalara gelerek temin edebilirsiniz yada Adresinize kargo da yaparız
24f24103da1e6e2fcbf15dde44670e34.jpg

kurye ile elden teslime verildi

Gayet güzel. Ücreti ne kadar? Ve istanbulda görüşme hangi gün ve saat kaçta nerede olacak?
Sticker ücreti yok arkadaşım Anadolu yakasında maltepe sahilde oluyor
Avrupa yakası menekşe sahil de oluyor genelde
En yakın cumartesi gebze organizasyonu var. Eskişehir kahvaltı organizasyonu hariç

Herkese merhaba:) dün aracıma difüzor ve komple Varex egzoz yaptırdım gayet guzel bir ses ve goruntu oldu. Tek eksik spoiler kaldı. Ben kırmızı spoiler diyorum fakat siyah diyenlerde cok oldu sizce hangi renk guzel durur?
Aracın son hali
7313c5644306d5ba737d11b9680cd957.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkese merhaba:) dün aracıma difüzor ve komple Varex egzoz yaptırdım gayet guzel bir ses ve goruntu oldu. Tek eksik spoiler kaldı. Ben kırmızı spoiler diyorum fakat siyah diyenlerde cok oldu sizce hangi renk guzel durur?
Aracın son hali
7313c5644306d5ba737d11b9680cd957.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben siyahtan yanayım birde boyaya vernik katarsa çok tatlı bir siyah olur

Geri
Üst Alt