• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2015 leon 1.2 manuel bluetooth sorunu

ugurmcw

Kayıtlı Üye
İsim
uğur
Nereden
Sivas
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
58 UA 019
Arkadaslar aracimi alali henuz bes oldu ama iki aydir aracimdaki otomatik bluetooth baglantisi araci calistirdigim zaman telefon kapali seklinde bir uyari veriyor. multimedia ekranim 6.5 inc . bluetooth acilmiyor araci stop edip tekrar calistirdim telefonu kapattim actim ama yinede calismadi kendiliginden bir kac saat sonra arac yeniden calistiginda gormeye basladi . iki aydir bunu devamli aekilde yapmaya basladi . bu sekilde bir arizayla karsilasan oldumu ?

Negatif

Kayıtlı Üye
İsim
Nuri Buyukarpaci
Nereden
Gaziantep
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
27 LB 131
çok ilginç kardeşim benimde arac 2015 model seat leon bende açtığım gibi anında görüyor başka bi telefonla deneme yaptınmı yaptıysan en son çare bence servise göstermen..

ugurmcw

Kayıtlı Üye
İsim
uğur
Nereden
Sivas
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
58 UA 019
çok ilginç kardeşim benimde arac 2015 model seat leon bende açtığım gibi anında görüyor başka bi telefonla deneme yaptınmı yaptıysan en son çare bence servise göstermen..
baska cihazlada denedim ama sonuc yine ayni . tam problem su ki araci calistirdigim zaman telefonun bluetooth acik olmasada yinede aracin bluetooth acilmiyor . aracim on taraftan iki uc ay once ufak bir hasar aldi acaba bluetooth hasar
gormus olabilirmi bilmiyorum onceden yoktu boyle bir problem cunki. zaten 15 bin bakimi geliyor artik ozaman gosteririz servise olmadi surda kalmis 3 bin km :)

Negatif

Kayıtlı Üye
İsim
Nuri Buyukarpaci
Nereden
Gaziantep
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
27 LB 131
baska cihazlada denedim ama sonuc yine ayni . tam problem su ki araci calistirdigim zaman telefonun bluetooth acik olmasada yinede aracin bluetooth acilmiyor . aracim on taraftan iki uc ay once ufak bir hasar aldi acaba bluetooth hasar
gormus olabilirmi bilmiyorum onceden yoktu boyle bir problem cunki. zaten 15 bin bakimi geliyor artik ozaman gosteririz servise olmadi surda kalmis 3 bin km :)
Anladim kardesim olabilir elektronik cihazlar iste nerde nasil hata verecegini bilemiyorsun :) benimde 3 ay once yan aynalar otomatik kapanmiyordu sonradan bi baktim kendiliginden calisti :)

LG G4 cihazimdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan84

Kayıtlı Üye
İsim
hakan
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
benim aracima 1 kere eslestirme yaptim.
(5inc) hic bir sorun yok.herseferinde direk taniyor.
bence telden eslestirmeyi silin .tekrar tanitim araci.
eger yine ayni sorunu yapiyorsa bi servise ugrayin derim

ugurmcw

Kayıtlı Üye
İsim
uğur
Nereden
Sivas
Araç
Leon 1.6 Style
Plaka
58 UA 019
benim aracima 1 kere eslestirme yaptim.
(5inc) hic bir sorun yok.herseferinde direk taniyor.
bence telden eslestirmeyi silin .tekrar tanitim araci.
eger yine ayni sorunu yapiyorsa bi servise ugrayin derim
yaptim ama yine ayni bence aracin bluetooth parcasinda sorun var gibi . hatta fabrika ayrlarina da sifirladim ama cozum yok . servis yolu gorundu gibi

Anladim kardesim olabilir elektronik cihazlar iste nerde nasil hata verecegini bilemiyorsun :) benimde 3 ay once yan aynalar otomatik kapanmiyordu sonradan bi baktim kendiliginden calisti :)

Senin sorun benim basimada geldi serviste on dakika da hallettirdim. sivastan kayseriye gittim o ariza icin . camlarin senkron ayari bozulmus tum camlarin tuslarina bes alti defa birer saniye basili tutuyorsun araci kapatip aciyorsun ariza duzeliyor :) denenmistir :)

kirlisakal

Teknik Koordinatör
İsim
Metin Emiroğullarından
Nereden
Manisa
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Arkadaslar aracimi alali henuz bes oldu ama iki aydir aracimdaki otomatik bluetooth baglantisi araci calistirdigim zaman telefon kapali seklinde bir uyari veriyor. multimedia ekranim 6.5 inc . bluetooth acilmiyor araci stop edip tekrar calistirdim telefonu kapattim actim ama yinede calismadi kendiliginden bir kac saat sonra arac yeniden calistiginda gormeye basladi . iki aydir bunu devamli aekilde yapmaya basladi . bu sekilde bir arizayla karsilasan oldumu ?
6.5 ekran sorunu var kronık mıllet muzdarip diye biliyorum..servise danışın bence

27ajm27

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet çetin
Nereden
Gaziantep
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
27 ajm 27
Ayarlarından dır o ayarlarına bi bak

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör