• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2012 seat ibiza style 1.4 6j Hill holder

Burcseat

Kayıtlı Üye
İsim
Aras
Nereden
Şanlıurfa
Araç
İbiza 1.4 Stella
Plaka
34 ARS 063
Oncelikle merhaba arkadaslar ikinci el 2012 model ibiza aldim ve bu benim ilk arabam. Acemi oldugum icin hill holder destegi var olan bu araba tercihimdi lakin arabayi yokusta kaldirmak istedigimde ayigimi frenden ceker cekmez geri birakiyor hill holderim varmi yokmu calismiyormu nasil ogrenirim bilmiyorum.sorunumu cozerseniz cok mutlu olacam ne arabama nede baskasininkine zarar vermek istemiyorum yardiminiz icin simdiden tesekkurler.

memet_one

Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Oncelikle merhaba arkadaslar ikinci el 2012 model ibiza aldim ve bu benim ilk arabam. Acemi oldugum icin hill holder destegi var olan bu araba tercihimdi lakin arabayi yokusta kaldirmak istedigimde ayigimi frenden ceker cekmez geri birakiyor hill holderim varmi yokmu calismiyormu nasil ogrenirim bilmiyorum.sorunumu cozerseniz cok mutlu olacam ne arabama nede baskasininkine zarar vermek istemiyorum yardiminiz icin simdiden tesekkurler.
Aracınızın fren pedalına basın çekip tekrar basın pedal sertleşir ise vardır anlamına geliyor bu işlem 3-5 saniye kendisi tutar gaz pedalına basılınca devreden çıkar buda size geri kaçma hissi verir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

hakan84

Kayıtlı Üye
İsim
hakan
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Aracinizda esp var ise hill holder vardir.
Esp yoksa maleaef yoktur

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt